
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Sporting Gijón II forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsSporting Gijón II · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsSporting Gijón II · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
6 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
12 meccsSporting Gijón II · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
7 GY3 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta66,7%BTTS
8/12 · Mindkét csapat gólt szerzett91,7%Over 1,5
11/12 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
8/12 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
4/12 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
3/12 · Clean sheet8,3%Nem szerzett gólt
1/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsSporting Gijón II · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsSporting Gijón II · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
4 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
3/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsSporting Gijón II · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
4 GY2 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
3/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsSporting Gijón II · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsSporting Gijón II · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsSporting Gijón II · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Sporting Gijón II0–2San MartínVSiero1–2Sporting Gijón IIGYSporting Gijón II4–0ColungaGYCaudal1–1Sporting Gijón IIDSporting Gijón II1–1LangreoDAvilés Stadium1–2Sporting Gijón IIGYSporting Gijón II1–0LealtadGYSporting Gijón II3–1LlanesGYPraviano1–2Sporting Gijón IIGYReal Avilés4–2Sporting Gijón IIVSporting Gijón II2–2LlaneraDSporting Gijón II3–0Cultural Leonesa IIGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.