Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Tercera División RFEF - Group 2 logó
Spanyolország · 2026/27 szezon

Tercera División RFEF - Group 2 2026/27: eredmények, tabella és program

Tercera División RFEF - Group 2 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group 2 - 9.

Mérkőzés
81
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 13
Helyi adat
2026. 11. 01. 11:08
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 82/100
81 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 69,1% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek35 másodperce

Csapat0
Mérkőzés81
Befejezett68
Élő0
Következő13
Aktuális fordulóGroup 2 - 9

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Tercera División RFEF - Group 2 2026/2027

68 meccs
Befejezett meccs68
Gól / meccs2,84
BTTS52,9%
Over 2,555,9%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Covadonga82,382,751,0050,0%87,5%
2Sporting Gijón II92,221,780,8966,7%55,6%
3Lealtad91,891,440,4422,2%33,3%
4Caudal81,881,381,0050,0%50,0%
5Condal71,861,290,4342,9%28,6%
6San Martín81,751,501,5050,0%50,0%
7Langreo81,501,381,1362,5%50,0%
8Mosconia81,501,751,6350,0%62,5%
9Gijón Industrial81,381,501,3850,0%50,0%
10Praviano91,222,221,8977,8%66,7%
11Colunga71,141,712,7157,1%85,7%
12Siero81,131,131,5037,5%62,5%
13Avilés Stadium80,880,631,5037,5%50,0%
14Ceares80,631,131,7562,5%62,5%
15Astur70,570,861,5757,1%57,1%
16L'Entregu90,560,561,8944,4%44,4%
17Llanes70,431,002,1485,7%57,1%