FOCIEREDMÉNYEK V13Játékos-összehasonlító 360
Teljes lefedett pályafutás, aktuális szezon és utolsó öt pályára lépés – azonos módszertannal, látható adatminőséggel.
0új API-kérés

A JÁTÉKOSBSC Young Boys · Támadó
Super League · 2026 · 96% adatNincs hiteles sérülési státusz ÖSSZEVETÉSVSAzonos posztcsoport; a mutatók közvetlenebbül összevethetők.

B JÁTÉKOSFC Vaduz · Támadó
Super League · 2026 · 96% adatNincs hiteles sérülési státusz
Közös mérce
Teljes lefedett pályafutás
– = nincs közös, hiteles adat
S. Essende9
Pályára lépésazonos
Lutfi Dalipi9
S. Essende519
Játékperc
Lutfi Dalipi444
S. Essende9
Kezdőkéntazonos
Lutfi Dalipi9
S. Essende100,0%
Kezdési arányazonos
Lutfi Dalipi100,0%
S. Essende9
Gól
Lutfi Dalipi4
S. Essende0
Gólpassz
Lutfi Dalipi6
S. Essende1,56
Gól / 90
Lutfi Dalipi0,81
S. Essende0,00
Gólpassz / 90
Lutfi Dalipi1,22
S. Essende8,46
Átlagértékelés
Lutfi Dalipi8,72
S. Essende13,1%
Passzpontosság
Lutfi Dalipi25,3%
S. Essende1,21
Kulcspassz / 90
Lutfi Dalipi2,23
S. Essende46,9%
Lövés pontossága
Lutfi Dalipi50,0%
S. Essende28,1%
Gólkonverzió
Lutfi Dalipi25,0%
S. Essende0,17
Védőakció / 90
Lutfi Dalipi1,42
S. Essende54,3%
Párharcsiker
Lutfi Dalipi49,5%
S. Essende75,0%
Cselezési siker
Lutfi Dalipi52,6%
S. Essende0,00
Védés / 90azonos
Lutfi Dalipi0,00
S. Essende57,7
Perc / meccs
Lutfi Dalipi49,3
Közös mérce
Aktuális lefedett szezon
– = nincs közös, hiteles adat
S. Essende8
Pályára lépésazonos
Lutfi Dalipi8
S. Essende519
Játékperc
Lutfi Dalipi444
S. Essende8
Kezdőkéntazonos
Lutfi Dalipi8
S. Essende100,0%
Kezdési arányazonos
Lutfi Dalipi100,0%
S. Essende9
Gól
Lutfi Dalipi4
S. Essende0
Gólpassz
Lutfi Dalipi6
S. Essende1,56
Gól / 90
Lutfi Dalipi0,81
S. Essende0,00
Gólpassz / 90
Lutfi Dalipi1,22
S. Essende8,46
Átlagértékelés
Lutfi Dalipi8,72
S. Essende13,1%
Passzpontosság
Lutfi Dalipi25,3%
S. Essende1,21
Kulcspassz / 90
Lutfi Dalipi2,23
S. Essende46,9%
Lövés pontossága
Lutfi Dalipi50,0%
S. Essende28,1%
Gólkonverzió
Lutfi Dalipi25,0%
S. Essende0,17
Védőakció / 90
Lutfi Dalipi1,42
S. Essende54,3%
Párharcsiker
Lutfi Dalipi49,5%
S. Essende75,0%
Cselezési siker
Lutfi Dalipi52,6%
S. Essende0,00
Védés / 90azonos
Lutfi Dalipi0,00
S. Essende64,9
Perc / meccs
Lutfi Dalipi55,5
Közös mérce
Utolsó 5 pályára lépés
– = nincs közös, hiteles adat
S. Essende5
Pályára lépésazonos
Lutfi Dalipi5
S. Essende350
Játékperc
Lutfi Dalipi269
S. Essende5
Kezdőkéntazonos
Lutfi Dalipi5
S. Essende100,0%
Kezdési arányazonos
Lutfi Dalipi100,0%
S. Essende6
Gól
Lutfi Dalipi3
S. Essende0
Gólpassz
Lutfi Dalipi3
S. Essende1,54
Gól / 90
Lutfi Dalipi1,00
S. Essende0,00
Gólpassz / 90
Lutfi Dalipi1,00
S. Essende8,48
Átlagértékelés
Lutfi Dalipi8,69
S. Essende14,2%
Passzpontosság
Lutfi Dalipi25,9%
S. Essende1,29
Kulcspassz / 90
Lutfi Dalipi2,01
S. Essende52,6%
Lövés pontossága
Lutfi Dalipi41,7%
S. Essende31,6%
Gólkonverzió
Lutfi Dalipi25,0%
S. Essende0,26
Védőakció / 90
Lutfi Dalipi1,67
S. Essende56,7%
Párharcsiker
Lutfi Dalipi47,3%
S. Essende83,3%
Cselezési siker
Lutfi Dalipi42,9%
S. Essende0,00
Védés / 90azonos
Lutfi Dalipi0,00
S. Essende70,0
Perc / meccs
Lutfi Dalipi53,8
Értelmezési korlátNincs automatikus győztes
A kiemelés csak az adott, ténylegesen lefedett mutató nagyobb értékét jelzi. Nem játékosrangsor, jóslat vagy átigazolási értékbecslés.
Az eltérő bajnokság, csapat, poszt, mintanagyság és adatlefedettség miatt a számok kontextus nélkül nem minősítik a játékos teljes értékét.