Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Lutfi Dalipi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Lutfi Dalipi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc62462,4 perc/meccs
Gól + gólpassz111,59 / 90 perc
Átlagértékelés8,417 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC VaduzSuper League · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex93,4/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
7
Gól / 90
0,58
Gólpassz / 90
1,01
Lövés
18
Kaput talál
9
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
22,20 %

Passz és kreativitás

Passz
262
Passzpontosság
32,30 %
Kulcspassz
18
Kulcspassz / 90
2,60
Sikeres csel
23
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,44
Megnyert párharc
59
Párharcsiker
48,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
27
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,14

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
624 perc
Átlagértékelés
8,41
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,902026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen31 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Super League2026FC Vaduz · Támadó
93,4index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc624 Gól4 Gólpassz7 G+GP / 901,59 Értékelés8,41 Passzpontosság32,30 %
98% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026FC Vaduz · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–2
Grasshoppers–FC Vaduz

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz55Passzpontosság44 %Párharc / megnyert15 / 5Csel / sikeres8 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Servette FC–FC Vaduz

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,66Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz36Passzpontosság33 %Párharc / megnyert21 / 10Csel / sikeres10 / 5Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
FC Vaduz–FC Basel 1893

KezdőF · 89 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,90Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz30Passzpontosság22 %Párharc / megnyert21 / 8Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
FC Vaduz–FC Thun

KezdőF · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés8,90Kulcspassz5Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz49Passzpontosság42 %Párharc / megnyert14 / 8Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
FC Zurich–FC Vaduz

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
FC Vaduz–Lausanne

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz2Értékelés9,52Kulcspassz5Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz29Passzpontosság21 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres6 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
FC Luzern–FC Vaduz

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,60Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz28Passzpontosság20 %Párharc / megnyert26 / 13Csel / sikeres10 / 6Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–2
FC Vaduz–Grasshoppers

KezdőF · 85 perc

Gól1Gólpassz2Értékelés9,90Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz35Passzpontosság28 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres7 / 5Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
BSC Young Boys–FC Vaduz

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
FC Vaduz–Inter Turku

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap269 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap624 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 1,15
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55359221,007,962,012,01
Utolsó 1010624471,598,412,601,44
Utolsó 2010624471,598,412,601,44
Hazai5 meccs
354perc3gól6gólpassz9,31értékelés
Idegenbeli5 meccs
270perc1gól1gólpassz7,21értékelés
Kezdőként10 meccs
624perc4gól7gólpassz8,41értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 13.
  2. –2026. 08. 23.
  3. 9,92026. 08. 30.
  4. 7,62026. 09. 02.
  5. 9,52026. 09. 05.
  6. –2026. 09. 13.
  7. 8,92026. 09. 20.
  8. 8,92026. 10. 11.
  9. 7,72026. 10. 24.
  10. 6,42026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
269 perc3 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
56,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,14 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.13.–
  2. K08.23.–
  3. K08.30.85′
  4. K09.02.90′
  5. K09.05.90′
  6. K09.13.–
  7. K09.20.90′
  8. K10.11.89′
  9. K10.24.90′
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
359perc2gól2gólpassz1,00G+GP / 907,96értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
624perc4gól7gólpassz1,59G+GP / 908,41értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc359
Gól2
Gólpassz2
Átlagértékelés7,96

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc14/470,58
Gólpassz / 90 perc3/471,01
Átlagértékelés2/478,41

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.