Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Mohammad Abu Fani
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Mohammad Abu Fani

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc23323,3 perc/meccs
Gól + gólpassz20,77 / 90 perc
Átlagértékelés7,225 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFK Crvena ZvezdaSuper Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex62,5/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,77
Gólpassz / 90
0
Lövés
11
Kaput talál
3
Lövés pontossága
27,30 %
Gólkonverzió
18,20 %

Passz és kreativitás

Passz
191
Passzpontosság
54,20 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
3,09
Sikeres csel
3
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,39
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
42,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
1,16

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
233 perc
Átlagértékelés
7,22
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 09. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Super Liga2026FK Crvena Zvezda · Középpályás
62,5index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc222 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,81 Értékelés7,38 Passzpontosság55,60 %
96% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026FK Crvena Zvezda · Középpályás
34,7index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc11 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,60 Passzpontosság4 %
52% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026FK Crvena Zvezda · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai2–1
FK Crvena Zvezda–Inter Club d'Escaldes

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Macva–FK Crvena Zvezda

KezdőM · 1 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,16Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
FK Crvena Zvezda–FC Copenhagen

Csereként beálltM · 11 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8,02Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz61Passzpontosság55 %Párharc / megnyert6 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 1Passz75Passzpontosság66 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,14Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz47Passzpontosság43 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
FK Crvena Zvezda–FK Partizan

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Zemun–FK Crvena Zvezda

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
FK Crvena Zvezda–Cukaricki

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
FK Crvena Zvezda–Hapoel Beer Sheva

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap1 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap74 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap233 perc9 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 3,33
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55164201,105,803,290,00
Utolsó 1010233200,775,163,090,39
Utolsó 2010233200,775,163,090,39
Hazai4 meccs
163perc2gól0gólpassz7,61értékelés
Idegenbeli6 meccs
70perc0gól0gólpassz3,33értékelés
Kezdőként9 meccs
222perc2gól0gólpassz4,92értékelés
Csereként1 meccs
11perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 04.
  2. –2026. 08. 23.
  3. –2026. 08. 30.
  4. 7,12026. 09. 10.
  5. 0,02026. 09. 13.
  6. 0,02026. 09. 17.
  7. 8,22026. 09. 20.
  8. 8,02026. 10. 18.
  9. 6,62026. 10. 22.
  10. 6,22026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-31.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 1 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
1 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
74 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
116,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 1,16 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.–
  2. N09.06.–
  3. K09.10.69′
  4. K09.13.0′
  5. K09.17.0′
  6. K09.20.90′
  7. K10.18.62′
  8. C10.22.11′
  9. K10.31.1′
  10. N11.05.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
164perc2gól0gólpassz1,10G+GP / 905,80értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
233perc2gól0gólpassz0,77G+GP / 905,16értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc164
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés7,25

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.