Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
C. Gustafsson
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

C. Gustafsson

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc63090,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,547 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonKalmar FFAllsvenskan · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex48,0/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
544
Passzpontosság
63,80 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
1,29
Sikeres csel
2
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
19
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
3,71
Megnyert párharc
37
Párharcsiker
53,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
14
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,14

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
630 perc
Átlagértékelés
6,54
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Allsvenskan2026Kalmar FF · Középpályás
48,0index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc630 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,54 Passzpontosság63,80 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli0–0
Mjallby AIF–Kalmar FF

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz74Passzpontosság59 %Párharc / megnyert20 / 8Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Kalmar FF–Gais

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz91Passzpontosság70 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz95Passzpontosság75 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Degerfors IF–Kalmar FF

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság37 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Malmo FF–Kalmar FF

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz73Passzpontosság57 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–5
Kalmar FF–BK Hacken

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz78Passzpontosság61 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
IF Elfsborg–Kalmar FF

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz84Passzpontosság73 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap450 perc5 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap630 perc7 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott7 értékelt meccs · szórás: 0,33
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450000,006,501,203,20
Utolsó 107630000,006,541,293,71
Utolsó 207630000,006,541,293,71
Hazai3 meccs
270perc0gól0gólpassz6,33értékelés
Idegenbeli4 meccs
360perc0gól0gólpassz6,70értékelés
Kezdőként7 meccs
630perc0gól0gólpassz6,54értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 7,22026. 09. 13.
  2. 6,12026. 09. 20.
  3. 6,62026. 10. 12.
  4. 6,72026. 10. 19.
  5. 6,42026. 10. 24.
  6. 6,52026. 10. 29.
  7. 6,32026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
450 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,14 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K09.13.90′
  2. K09.20.90′
  3. K10.12.90′
  4. K10.19.90′
  5. K10.24.90′
  6. K10.29.90′
  7. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,50értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
630perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,54értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,50

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc61/1070,00
Gólpassz / 90 perc52/1070,00
Átlagértékelés57/1076,54

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.