Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Kings Kangwa
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Kings Kangwa

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc70358,6 perc/meccs
Gól + gólpassz50,64 / 90 perc
Átlagértékelés7,2911 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPanathinaikosSuper League 1 · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex65,7/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
2
Gól / 90
0,38
Gólpassz / 90
0,26
Lövés
15
Kaput talál
4
Lövés pontossága
26,70 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
427
Passzpontosság
47,90 %
Kulcspassz
17
Kulcspassz / 90
2,18
Sikeres csel
8
Cselezési siker
53,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
27
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
4,35
Megnyert párharc
50
Párharcsiker
52,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
14

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
1
Lap / 90
0,38

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
703 perc
Átlagértékelés
7,29
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,302026. 10. 15.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Super League 12026Panathinaikos · Középpályás
65,7index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc489 Gól1 Gólpassz2 G+GP / 900,55 Értékelés7,07 Passzpontosság44,50 %
98% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Panathinaikos · Középpályás
79,4index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc214 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,84 Értékelés7,90 Passzpontosság53,50 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai2–1
Panathinaikos–CSKA Sofia

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz2Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz50Passzpontosság45 %Párharc / megnyert18 / 11Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz37Passzpontosság26 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 1 piros
Idegenbeli0–1
Volos NFC–Panathinaikos

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–5
Kairat Almaty–Panathinaikos

Csereként beálltM · 34 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz30Passzpontosság24 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / –Lap1 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz4Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz60Passzpontosság57 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8,30Kulcspassz4Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz79Passzpontosság70 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Olympiakos Piraeus–Panathinaikos

Csereként beálltM · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz21Passzpontosság19 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Kalamata–Panathinaikos

KezdőM · 65 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,92Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz49Passzpontosság47 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres5 / 4Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Panathinaikos–Panetolikos

KezdőM · 29 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Panathinaikos–Kifisia

KezdőM · 60 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,45Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Panathinaikos–PAOK

KezdőM · 62 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,47Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz42Passzpontosság41 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Levadiakos–Panathinaikos

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz59Passzpontosság53 %Párharc / megnyert16 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap160 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap397 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap703 perc12 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,57
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55262110,697,352,756,87
Utolsó 1010551310,657,352,294,57
Utolsó 2012703320,647,292,184,35
Hazai7 meccs
469perc2gól2gólpassz7,42értékelés
Idegenbeli5 meccs
234perc1gól0gólpassz7,08értékelés
Kezdőként10 meccs
624perc2gól2gólpassz7,27értékelés
Csereként2 meccs
79perc1gól0gólpassz7,40értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,52026. 09. 10.
  2. 6,82026. 09. 13.
  3. 6,92026. 09. 20.
  4. 7,32026. 10. 11.
  5. 8,32026. 10. 15.
  6. 7,72026. 10. 18.
  7. 7,52026. 10. 22.
  8. –2026. 10. 25.
  9. 6,32026. 11. 01.
  10. 7,92026. 11. 05.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 160 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
160 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
160 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
397 perc5 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
140,6 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,38 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.60′
  2. K09.13.29′
  3. K09.20.65′
  4. C10.11.45′
  5. K10.15.90′
  6. K10.18.68′
  7. C10.22.34′
  8. K10.25.–
  9. K11.01.70′
  10. K11.05.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
262perc1gól1gólpassz0,69G+GP / 907,35értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
551perc3gól1gólpassz0,65G+GP / 907,35értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc262
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés7,35

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc6/1870,84
Gólpassz / 90 perc111/1870,00
Átlagértékelés4/1877,90

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.