Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Josh Maja
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Josh Maja

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc42947,7 perc/meccs
Gól + gólpassz30,63 / 90 perc
Átlagértékelés6,768 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLe HavreLigue 1 · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex56,1/10098% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
77,80 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
0
Gól / 90
0,63
Gólpassz / 90
0
Lövés
15
Kaput talál
7
Lövés pontossága
46,70 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
93
Passzpontosság
10,20 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,47
Sikeres csel
3
Cselezési siker
60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,21
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
38,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
429 perc
Átlagértékelés
6,76
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Ligue 12026Le Havre · Támadó
56,1index / 100
Meccs9 Kezdő7 Perc429 Gól3 Gólpassz0 G+GP / 900,63 Értékelés6,76 Passzpontosság10,20 %
98% adatlefedettségJavuló forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai1–5
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–3
Marseille–Le Havre

KezdőF · 29 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 3Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Le Havre–Auxerre

KezdőF · 62 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,22Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz12Passzpontosság7 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Lille–Le Havre

KezdőF · 69 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Toulouse–Le Havre

KezdőF · 82 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz17Passzpontosság16 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Le Havre–Angers

KezdőF · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz19Passzpontosság13 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Lyon–Le Havre

Csereként beálltF · 25 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Le Havre–Monaco

Csereként beálltF · 20 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz8Passzpontosság8 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap29 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap160 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap429 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 0,84
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55242301,127,221,490,37
Utolsó 109429300,636,761,470,21
Utolsó 209429300,636,761,470,21
Hazai5 meccs
224perc0gól0gólpassz6,30értékelés
Idegenbeli4 meccs
205perc3gól0gólpassz7,21értékelés
Kezdőként7 meccs
384perc3gól0gólpassz6,92értékelés
Csereként2 meccs
45perc–gól0gólpassz6,25értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 23.
  2. 6,22026. 08. 29.
  3. 6,32026. 09. 05.
  4. 6,42026. 09. 12.
  5. 8,22026. 09. 19.
  6. 6,32026. 10. 10.
  7. 6,22026. 10. 18.
  8. 8,22026. 10. 25.
  9. –2026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 29 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
29 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
160 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
143,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. C08.23.20′
  2. C08.29.25′
  3. K09.05.62′
  4. K09.12.80′
  5. K09.19.82′
  6. K10.10.69′
  7. K10.18.62′
  8. K10.25.29′
  9. K10.30.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
242perc3gól0gólpassz1,12G+GP / 907,22értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
429perc3gól0gólpassz0,63G+GP / 906,76értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc242
Gól3
Gólpassz0
Átlagértékelés7,22

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc20/690,63
Gólpassz / 90 perc28/690,00
Átlagértékelés30/696,76

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.