Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Shawn Adewoye
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Shawn Adewoye

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc58172,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,887 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLommel UnitedJupiler Pro League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex54,1/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
401
Passzpontosság
56,70 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,15
Sikeres csel
1
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
14
Labdaszerzés
17
Védőakció / 90
4,80
Megnyert párharc
36
Párharcsiker
60 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,46

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
581 perc
Átlagértékelés
6,88
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Jupiler Pro League2026Lommel United · Védő
54,1index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc581 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,88 Passzpontosság56,70 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai2–0
Lommel United–Gent

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz96Passzpontosság89 %Párharc / megnyert12 / 9Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
OH Leuven–Lommel United

KezdőD · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz57Passzpontosság51 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
SK Beveren–Lommel United

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz39Passzpontosság33 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Lommel United–KV Mechelen

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,08Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz62Passzpontosság58 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,93Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz60Passzpontosság51 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,73Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz38Passzpontosság35 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz49Passzpontosság41 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Lommel United–KVC Westerlo

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Lommel United–Charleroi

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap260 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap581 perc8 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,56
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55440000,006,840,004,50
Utolsó 108581000,006,880,154,80
Utolsó 208581000,006,880,154,80
Hazai4 meccs
244perc0gól0gólpassz7,24értékelés
Idegenbeli4 meccs
337perc0gól0gólpassz6,61értékelés
Kezdőként8 meccs
581perc0gól0gólpassz6,88értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. 7,22026. 08. 29.
  3. 6,72026. 09. 04.
  4. 5,92026. 09. 12.
  5. 7,12026. 09. 19.
  6. 6,62026. 10. 09.
  7. 6,72026. 10. 24.
  8. 7,92026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 170 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
170 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
260 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,46 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. K08.23.–
  3. K08.29.77′
  4. K09.04.64′
  5. K09.12.90′
  6. K09.19.90′
  7. K10.09.90′
  8. K10.24.80′
  9. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
440perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,84értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
581perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,88értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc440
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,84

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc42/1020,00
Gólpassz / 90 perc44/1020,00
Átlagértékelés31/1026,88

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.