Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Rouault
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Rouault

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc63057,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,777 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRennesLigue 1 · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex41,4/10094% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
412
Passzpontosság
51,90 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,14
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
3
Megnyert párharc
32
Párharcsiker
61,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,29

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
630 perc
Átlagértékelés
6,77
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,632026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Ligue 12026Rennes · Védő
41,4index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc450 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,75 Passzpontosság51,60 %
94% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Rennes · Védő
43,6index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,81 Passzpontosság52,50 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai0–0
Rennes–Olympiakos Piraeus

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–2
Nice–Rennes

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Rennes–Strasbourg

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,63Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz60Passzpontosság51 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Juventus–Rennes

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz58Passzpontosság51 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–3
Paris FC–Rennes

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,75Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz51Passzpontosság45 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Rennes–OFI

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Rennes–Auxerre

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz69Passzpontosság63 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Lyon–Rennes

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Sturm Graz–Rennes

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,29Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz59Passzpontosság54 %Párharc / megnyert12 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Rennes–Marseille

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,61Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz59Passzpontosság50 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Angers–Rennes

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,77Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz56Passzpontosság46 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Rennes–Le Mans

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Rennes–Paris Saint Germain

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap630 perc11 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,98
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270000,006,570,003,33
Utolsó 1010540000,005,080,173,00
Utolsó 2011630000,005,260,143,00
Hazai5 meccs
270perc0gól0gólpassz5,31értékelés
Idegenbeli6 meccs
360perc0gól0gólpassz5,23értékelés
Kezdőként11 meccs
630perc0gól0gólpassz5,26értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 09. 11.
  2. 7,32026. 09. 16.
  3. 0,02026. 09. 19.
  4. 7,02026. 10. 11.
  5. 0,02026. 10. 15.
  6. 5,82026. 10. 18.
  7. 6,32026. 10. 22.
  8. 7,62026. 10. 25.
  9. –2026. 10. 30.
  10. –2026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
–2 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
180 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
360 perc7 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,29 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.11.90′
  2. K09.16.90′
  3. K09.19.0′
  4. K10.11.90′
  5. K10.15.0′
  6. K10.18.90′
  7. K10.22.90′
  8. K10.25.90′
  9. K10.30.–
  10. K11.04.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,57értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
540perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,08értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,57

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc81/1610,00
Gólpassz / 90 perc84/1610,00
Átlagértékelés114/1614,54

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.