Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Jeison Medina
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Jeison Medina

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc57857,8 perc/meccs
Gól + gólpassz50,78 / 90 perc
Átlagértékelés7,179 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonIndependiente MedellinPrimera A · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex66,8/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
1
Gól / 90
0,62
Gólpassz / 90
0,16
Lövés
8
Kaput talál
7
Lövés pontossága
87,50 %
Gólkonverzió
50 %

Passz és kreativitás

Passz
132
Passzpontosság
15 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,09
Sikeres csel
6
Cselezési siker
37,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,16
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
44 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
578 perc
Átlagértékelés
7,17
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,102026. 09. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat4egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Independiente Medellin · Támadó
66,8index / 100
Meccs10 Kezdő9 Perc578 Gól4 Gólpassz1 G+GP / 900,78 Értékelés7,17 Passzpontosság15 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz19Passzpontosság12 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Atletico Nacional–Independiente Medellin

Csereként beálltF · 32 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,51Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól1Gólpassz0Értékelés8,10Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz26Passzpontosság22 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,86Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz23Passzpontosság21 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól0Gólpassz1Értékelés6,54Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz14Passzpontosság11 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres6 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap212 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap212 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap578 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,65
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55318100,286,870,850,00
Utolsó 1010578410,787,171,090,16
Utolsó 2010578410,787,171,090,16
Hazai4 meccs
233perc1gól0gólpassz6,94értékelés
Idegenbeli6 meccs
345perc3gól1gólpassz7,29értékelés
Kezdőként9 meccs
546perc4gól1gólpassz7,24értékelés
Csereként1 meccs
32perc0gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. 7,72026. 08. 30.
  3. 6,52026. 09. 04.
  4. 7,92026. 09. 13.
  5. 8,12026. 09. 18.
  6. 6,52026. 09. 23.
  7. 6,72026. 09. 27.
  8. 6,62026. 10. 26.
  9. 7,92026. 10. 29.
  10. 6,62026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 212 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
212 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
212 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
115,6 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.–
  2. K08.30.63′
  3. K09.04.17′
  4. K09.13.90′
  5. K09.18.90′
  6. K09.23.80′
  7. K09.27.26′
  8. C10.26.32′
  9. K10.29.90′
  10. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
318perc1gól0gólpassz0,28G+GP / 906,87értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
578perc4gól1gólpassz0,78G+GP / 907,17értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc318
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,87

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc19/990,62
Gólpassz / 90 perc32/990,16
Átlagértékelés10/997,17

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.