Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDinamo ZagrebHNL · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex53,9/10094% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
84,60 %
Nem lépett pályára
4 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,71
Lövés
12
Kaput talál
4
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
90
Passzpontosság
10,90 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
2,83
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,71
Megnyert párharc
3
Párharcsiker
23,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
2
!
Fegyelem
Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,35
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
254 perc
Átlagértékelés
6,61
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés7,862026. 10. 18.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap1 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés30 nap114 perc7 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés90 nap254 perc13 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 3,38
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
114
0
2
1,58
4,15
1,58
0,79
Utolsó 10
10
203
0
2
0,89
3,75
1,77
0,44
Utolsó 20
13
254
0
2
0,71
4,21
2,83
0,71
Hazai4 meccs
49perc0gól0gólpassz4,82értékelés
Idegenbeli9 meccs
205perc0gól2gólpassz3,86értékelés
Kezdőként11 meccs
203perc0gól2gólpassz3,75értékelés
Csereként2 meccs
51perc–gól0gólpassz6,25értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
6,42026. 09. 05.
0,02026. 09. 12.
6,62026. 09. 16.
–2026. 10. 04.
0,02026. 10. 10.
0,02026. 10. 15.
7,92026. 10. 18.
6,42026. 10. 22.
6,52026. 10. 27.
0,02026. 10. 31.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 24 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc114Gól0Gólpassz2Átlagértékelés4,15
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.