Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Dany Rosero
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Dany Rosero

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc42360,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,886 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAmerica de CaliPrimera A · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex41,1/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
193
Passzpontosság
33,40 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,13
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
80 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,21

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
423 perc
Átlagértékelés
6,88
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,352026. 09. 24.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026America de Cali · Védő
41,1index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc423 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,88 Passzpontosság33,40 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Hazai2–1
America de Cali–Fortaleza FC

Csereként beálltD · 33 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz23Passzpontosság22 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
America de Cali–Cucuta

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz31Passzpontosság28 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Llaneros–America de Cali

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz54Passzpontosság48 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,35Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz44Passzpontosság40 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz23Passzpontosság20 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
America de Cali–Junior

KezdőD · 30 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz18Passzpontosság14 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap123 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap213 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap423 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott6 értékelt meccs · szórás: 0,28
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55303000,006,920,001,49
Utolsó 107423000,006,880,002,13
Utolsó 207423000,006,880,002,13
Hazai5 meccs
243perc0gól0gólpassz6,99értékelés
Idegenbeli2 meccs
180perc0gól0gólpassz6,67értékelés
Kezdőként6 meccs
390perc0gól0gólpassz6,88értékelés
Csereként1 meccs
33perc–gól–gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 08. 27.
  2. 6,92026. 09. 21.
  3. 7,42026. 09. 24.
  4. 6,42026. 10. 05.
  5. –2026. 10. 12.
  6. 7,02026. 10. 25.
  7. 6,92026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 33 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
33 perc0 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
123 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,21 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.27.30′
  2. K09.21.90′
  3. K09.24.90′
  4. K10.05.90′
  5. K10.12.–
  6. K10.25.90′
  7. C10.30.33′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
303perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,92értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
423perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,88értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc303
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,92

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc49/1500,00
Gólpassz / 90 perc46/1500,00
Átlagértékelés11/1506,88

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.