Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Ederson Moreno
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Ederson Moreno

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc56956,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,16 / 90 perc
Átlagértékelés6,5010 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDeportivo PereiraPrimera A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex43,1/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,16
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
266
Passzpontosság
26,60 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,79
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
2,53
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
44,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,32

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
569 perc
Átlagértékelés
6,50
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 10. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Deportivo Pereira · Középpályás
43,1index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc569 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,16 Értékelés6,50 Passzpontosság26,60 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz43Passzpontosság39 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz22Passzpontosság21 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Deportivo Pereira–Chico

KezdőM · 72 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz39Passzpontosság37 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Junior–Deportivo Pereira

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,11Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság15 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz19Passzpontosság17 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Cucuta–Deportivo Pereira

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság27 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság13 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz34Passzpontosság30 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,01Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság7 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz30Passzpontosság26 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap129 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap316 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap569 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,37
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55271010,336,681,001,99
Utolsó 1010569010,166,500,792,53
Utolsó 2010569010,166,500,792,53
Hazai6 meccs
332perc0gól0gólpassz6,58értékelés
Idegenbeli4 meccs
237perc0gól1gólpassz6,38értékelés
Kezdőként10 meccs
569perc0gól1gólpassz6,50értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 09. 13.
  2. 6,02026. 09. 18.
  3. 6,62026. 09. 26.
  4. 6,12026. 09. 29.
  5. 6,42026. 10. 04.
  6. 6,52026. 10. 10.
  7. 6,12026. 10. 14.
  8. 6,62026. 10. 20.
  9. 7,02026. 10. 25.
  10. 7,22026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 129 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
129 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
271 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
569,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,32 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.13.71′
  2. K09.18.90′
  3. K09.26.73′
  4. K09.29.19′
  5. K10.04.45′
  6. K10.10.25′
  7. K10.14.45′
  8. K10.20.72′
  9. K10.25.57′
  10. K10.30.72′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
271perc0gól1gólpassz0,33G+GP / 906,68értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
569perc0gól1gólpassz0,16G+GP / 906,50értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc271
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,68

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc100/1850,00
Gólpassz / 90 perc43/1850,19
Átlagértékelés99/1856,55

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.