Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Bryan Castrillón
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Bryan Castrillón

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc66147,2 perc/meccs
Gól + gólpassz10,14 / 90 perc
Átlagértékelés6,5913 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonJuniorPrimera A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex49,6/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
78,60 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,14
Lövés
17
Kaput talál
5
Lövés pontossága
29,40 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
247
Passzpontosság
22,70 %
Kulcspassz
13
Kulcspassz / 90
1,77
Sikeres csel
5
Cselezési siker
26,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
1,63
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
39,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
661 perc
Átlagértékelés
6,59
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,112026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Junior · Középpályás
49,6index / 100
Meccs14 Kezdő11 Perc661 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,14 Értékelés6,59 Passzpontosság22,70 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Idegenbeli3–2
Llaneros–Junior

Csereként beálltF · 1 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés–Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert– / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Chico–Junior

Csereként beálltF · 29 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz15Passzpontosság10 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Junior–Águilas Doradas

Csereként beálltF · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Junior–Deportivo Pereira

KezdőM · 62 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,11Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Bucaramanga–Junior

KezdőF · 24 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz17Passzpontosság13 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Atletico Nacional–Junior

KezdőM · 62 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,66Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,97Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság23 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Fortaleza FC–Junior

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz35Passzpontosság33 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Alianza Valledupar–Junior

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,62Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz39Passzpontosság35 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres6 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Junior–Jaguares

KezdőF · 66 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz24Passzpontosság22 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Junior–Santa Fe

KezdőM · 21 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
America de Cali–Junior

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz35Passzpontosság29 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Junior–Once Caldas

KezdőM · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert3 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap30 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap152 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap661 perc14 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott9 értékelt meccs · szórás: 0,26
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55128000,006,592,113,52
Utolsó 1010439010,216,631,641,85
Utolsó 2014661010,146,591,771,63
Hazai7 meccs
275perc0gól0gólpassz6,66értékelés
Idegenbeli7 meccs
386perc0gól1gólpassz6,52értékelés
Kezdőként11 meccs
612perc0gól1gólpassz6,63értékelés
Csereként3 meccs
49perc0gól0gólpassz6,40értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 09. 13.
  2. 6,82026. 09. 20.
  3. 7,02026. 09. 27.
  4. 6,72026. 10. 01.
  5. 6,32026. 10. 05.
  6. 7,12026. 10. 11.
  7. 6,42026. 10. 14.
  8. 6,52026. 10. 24.
  9. 6,32026. 10. 28.
  10. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 30 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
1 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
30 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
128 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
661,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.13.90′
  2. K09.20.90′
  3. K09.27.45′
  4. K10.01.62′
  5. K10.05.24′
  6. K10.11.17′
  7. K10.14.62′
  8. C10.24.19′
  9. C10.28.29′
  10. C11.01.1′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
128perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,59értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
439perc0gól1gólpassz0,21G+GP / 906,63értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc128
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,59

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc104/1850,00
Gólpassz / 90 perc47/1850,18
Átlagértékelés85/1856,64

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.