Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
E. Elmas
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

E. Elmas

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc90569,6 perc/meccs
Gól + gólpassz30,30 / 90 perc
Átlagértékelés6,6413 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAtalantaSerie A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex56,5/10094% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
84,60 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,20
Gólpassz / 90
0,10
Lövés
7
Kaput talál
5
Lövés pontossága
71,40 %
Gólkonverzió
28,60 %

Passz és kreativitás

Passz
390
Passzpontosság
34,10 %
Kulcspassz
18
Kulcspassz / 90
1,79
Sikeres csel
5
Cselezési siker
38,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
1,79
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
31,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
16

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
1
Lap / 90
0,20

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
905 perc
Átlagértékelés
6,64
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Atalanta · Középpályás
56,5index / 100
Meccs7 Kezdő5 Perc375 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,48 Értékelés6,81 Passzpontosság22,80 %
94% adatlefedettségJavuló forma
Nemzetek Ligája2026FYR Macedonia · Középpályás
29,2index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc360 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,15 Passzpontosság37,60 %
88% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Atalanta · Középpályás
54,1index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc170 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,53 Értékelés7,05 Passzpontosság45,50 %
84% adatlefedettségStabil forma
Serie A2025Napoli · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Hazai0–3
Atalanta–Parma

KezdőM · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz36Passzpontosság33 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Fiorentina–Atalanta

KezdőM · 58 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság26 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai4–4
Atalanta–Frosinone

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz5Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz17Passzpontosság9 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Ajax–Atalanta

KezdőM · 80 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz25Passzpontosság20 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Atalanta–Pafos

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz61Passzpontosság56 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Atalanta–Venezia

KezdőM · 89 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,18Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz31Passzpontosság29 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 1 piros
Idegenbeli3–0
Switzerland–FYR Macedonia

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz48Passzpontosság43 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
FYR Macedonia–Scotland

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság37 %Párharc / megnyert14 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Slovenia–FYR Macedonia

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz50Passzpontosság43 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
FYR Macedonia–Switzerland

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,22Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság18 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Juventus–Atalanta

Csereként beálltM · 10 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Atalanta–Cagliari

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
AS Roma–Atalanta

KezdőF · 66 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Atalanta–Bologna

Csereként beálltM · 34 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Atalanta–Sassuolo

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–3
Napoli–Bologna

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap86 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap525 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap905 perc13 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 0,76
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55346200,527,092,603,12
Utolsó 1010795210,346,721,921,81
Utolsó 2013905210,306,641,791,79
Hazai7 meccs
511perc2gól1gólpassz6,82értékelés
Idegenbeli6 meccs
394perc0gól0gólpassz6,44értékelés
Kezdőként11 meccs
861perc2gól1gólpassz6,69értékelés
Csereként2 meccs
44perc–gól0gólpassz6,40értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 5,22026. 09. 26.
  2. 6,42026. 09. 29.
  3. 6,62026. 10. 03.
  4. 6,42026. 10. 06.
  5. 7,22026. 10. 12.
  6. 7,62026. 10. 15.
  7. 6,52026. 10. 22.
  8. 8,22026. 10. 25.
  9. 6,72026. 10. 29.
  10. 6,52026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 256 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
86 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
256 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
525 perc7 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
301,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,20 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.26.90′
  2. K09.29.90′
  3. K10.03.90′
  4. K10.06.90′
  5. K10.12.89′
  6. K10.15.90′
  7. K10.22.80′
  8. K10.25.90′
  9. K10.29.58′
  10. K11.02.28′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
346perc2gól0gólpassz0,52G+GP / 907,09értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
795perc2gól1gólpassz0,34G+GP / 906,72értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc346
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés7,09

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc36/1540,29
Gólpassz / 90 perc34/1540,29
Átlagértékelés44/1546,89

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.