Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFortaleza FCPrimera A · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex53,8/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,45
Gólpassz / 90
0,23
Lövés
12
Kaput talál
5
Lövés pontossága
41,70 %
Gólkonverzió
16,70 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
74
Passzpontosság
8,40 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,45
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
4
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,36
Megnyert párharc
25
Párharcsiker
51 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
6
!
Fegyelem
Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,23
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
397 perc
Átlagértékelés
6,77
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés82026. 10. 25.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap161 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap301 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés90 nap397 perc10 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,11
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
296
2
0
0,61
6,84
0,30
1,22
Utolsó 10
10
397
2
1
0,68
6,09
0,45
1,36
Utolsó 20
10
397
2
1
0,68
6,09
0,45
1,36
Hazai4 meccs
112perc1gól0gólpassz5,22értékelés
Idegenbeli6 meccs
285perc1gól1gólpassz6,67értékelés
Kezdőként9 meccs
346perc1gól1gólpassz5,96értékelés
Csereként1 meccs
51perc1gól–gólpassz7,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
0,02026. 09. 02.
7,32026. 09. 06.
6,62026. 09. 12.
6,42026. 09. 20.
6,52026. 10. 04.
6,52026. 10. 09.
7,32026. 10. 21.
8,02026. 10. 25.
6,52026. 10. 30.
5,92026. 11. 02.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 241 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc296Gól2Gólpassz0Átlagértékelés6,84
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc30/990,45
Gólpassz / 90 perc28/990,23
Átlagértékelés38/996,77
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.