Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Nicolas Gil Uribe
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Nicolas Gil Uribe

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc56456,4 perc/meccs
Gól + gólpassz10,16 / 90 perc
Átlagértékelés6,737 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDeportivo PastoPrimera A · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex44,9/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,16
Lövés
5
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
296
Passzpontosság
43,10 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,32
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
2,39
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
70,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,16

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
564 perc
Átlagértékelés
6,73
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 11. 04.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Deportivo Pasto · Védő
44,9index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc564 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,16 Értékelés6,73 Passzpontosság43,10 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai2–0
Deportivo Pasto–Jaguares

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz35Passzpontosság28 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz24Passzpontosság22 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
Gól–Gólpassz–Értékelés6Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz27Passzpontosság21 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz86Passzpontosság72 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,74Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz46Passzpontosság35 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Chico–Deportivo Pasto

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,86Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz27Passzpontosság22 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Cucuta–Deportivo Pasto

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,73Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz51Passzpontosság45 %Párharc / megnyert11 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Deportivo Pasto–Llaneros

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap339 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap564 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,25
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55339000,006,700,271,06
Utolsó 1010564010,165,890,322,39
Utolsó 2010564010,165,890,322,39
Hazai5 meccs
315perc0gól0gólpassz6,93értékelés
Idegenbeli5 meccs
249perc0gól1gólpassz4,86értékelés
Kezdőként10 meccs
564perc0gól1gólpassz5,89értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. 6,72026. 09. 06.
  3. 6,92026. 09. 20.
  4. 0,02026. 09. 26.
  5. 6,72026. 10. 04.
  6. 6,92026. 10. 20.
  7. 6,02026. 10. 23.
  8. –2026. 10. 26.
  9. 6,72026. 10. 31.
  10. 7,22026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 249 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
249 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
339 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
564,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,16 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.–
  2. K09.06.90′
  3. K09.20.45′
  4. K09.26.0′
  5. K10.04.90′
  6. K10.20.90′
  7. K10.23.69′
  8. K10.26.–
  9. K10.31.90′
  10. K11.04.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
339perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,70értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
564perc0gól1gólpassz0,16G+GP / 905,89értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc339
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,70

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc65/1490,00
Gólpassz / 90 perc16/1490,16
Átlagértékelés98/1495,89

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.