Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Kiil Olsen
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Kiil Olsen

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc53376,1 perc/meccs
Gól + gólpassz20,34 / 90 perc
Átlagértékelés7,306 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonValerengaEliteserien · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex63,5/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,17
Gólpassz / 90
0,17
Lövés
4
Kaput talál
2
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
25 %

Passz és kreativitás

Passz
480
Passzpontosság
91,40 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,68
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
14
Védőakció / 90
3,38
Megnyert párharc
29
Párharcsiker
51,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
533 perc
Átlagértékelés
7,30
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Eliteserien2026Valerenga · Védő
63,5index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc533 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,34 Értékelés7,30 Passzpontosság91,40 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Hazai4–0
Valerenga–Tromso

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,14Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz154Passzpontosság148 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Bodo/Glimt–Valerenga

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,59Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz51Passzpontosság46 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Valerenga–Brann

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz28Passzpontosság22 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
KFUM Oslo–Valerenga

KezdőD · 83 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,52Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz65Passzpontosság56 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Valerenga–Fredrikstad

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,83Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz78Passzpontosság63 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Lillestrom–Valerenga

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Sarpsborg 08 FF–Valerenga

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,90Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz104Passzpontosság92 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap353 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap533 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,41
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55443100,207,180,413,66
Utolsó 107533110,347,300,683,38
Utolsó 207533110,347,300,683,38
Hazai3 meccs
270perc0gól0gólpassz6,92értékelés
Idegenbeli4 meccs
263perc1gól1gólpassz7,67értékelés
Kezdőként7 meccs
533perc1gól1gólpassz7,30értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 7,92026. 09. 06.
  2. –2026. 09. 12.
  3. 6,82026. 09. 20.
  4. 7,52026. 10. 12.
  5. 6,82026. 10. 18.
  6. 7,62026. 10. 24.
  7. 7,12026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
353 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
266,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K09.06.90′
  2. K09.12.–
  3. K09.20.90′
  4. K10.12.83′
  5. K10.18.90′
  6. K10.24.90′
  7. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
443perc1gól0gólpassz0,20G+GP / 907,18értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
533perc1gól1gólpassz0,34G+GP / 907,30értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc443
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés7,18

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc22/1000,17
Gólpassz / 90 perc20/1000,17
Átlagértékelés5/1007,30

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.