Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Kovář
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Kovář

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés18Lefedett pályára lépés
Játékperc1 17065,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,8513 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPSV EindhovenEredivisie · 2026
PosztKapusG
Teljesítményindex57,3/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
18 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
13 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
512
Passzpontosság
32,50 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,15
Megnyert párharc
4
Párharcsiker
100 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
36
Védés / 90
2,77
Játékperc
1 170 perc
Átlagértékelés
6,85
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés82026. 10. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Eredivisie2026PSV Eindhoven · Kapus
57,3index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc720 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,96 Passzpontosság31,20 %
100% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026PSV Eindhoven · Kapus
50,7index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc360 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,86 Passzpontosság35 %
88% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Czechia · Kapus
41,6index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,97 Passzpontosság32 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

18 helyi sor
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés0Védés1
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz53Passzpontosság45 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai7–0
PSV Eindhoven–Willem II

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz0Szerelés0Védés1
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz47Passzpontosság43 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
PSV Eindhoven–Feyenoord

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz–Szerelés0Védés6
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz50Passzpontosság33 %Párharc / megnyert– / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
FC Porto–PSV Eindhoven

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés1Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság31 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
ADO Den Haag–PSV Eindhoven

KezdőG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
RB Leipzig–PSV Eindhoven

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés8Kulcspassz0Szerelés0Védés6
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz42Passzpontosság35 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
PSV Eindhoven–Heerenveen

KezdőG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
England–Czechia

KezdőG · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Spain–Czechia

KezdőG · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Czechia–England

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,97Kulcspassz0Szerelés0Védés4
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság32 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Czechia–Croatia

KezdőG · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Twente–PSV Eindhoven

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,67Kulcspassz0Szerelés0Védés2
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság24 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,26Kulcspassz0Szerelés0Védés4
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz0Szerelés1Védés1
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság23 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Ajax–PSV Eindhoven

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,16Kulcspassz0Szerelés0Védés5
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz43Passzpontosság25 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–6
Utrecht–PSV Eindhoven

KezdőG · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz26Passzpontosság22 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–1
PSV Eindhoven–Groningen

KezdőG · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés–Védés2
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz26Passzpontosság24 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Excelsior–PSV Eindhoven

KezdőG · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés–Védés1
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz52Passzpontosság42 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap450 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 170 perc18 pályára lépés · 13 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 3,08
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360000,006,920,000,25
Utolsó 1010540000,005,210,000,17
Utolsó 20181 170000,005,570,000,15
Hazai9 meccs
630perc0gól0gólpassz6,03értékelés
Idegenbeli9 meccs
540perc0gól0gólpassz5,10értékelés
Kezdőként18 meccs
1 170perc0gól0gólpassz5,57értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,02026. 09. 29.
  2. 0,02026. 10. 03.
  3. 0,02026. 10. 06.
  4. –2026. 10. 09.
  5. 8,02026. 10. 13.
  6. –2026. 10. 17.
  7. 6,52026. 10. 20.
  8. 7,92026. 10. 25.
  9. 6,92026. 10. 31.
  10. 6,42026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap8 meccs
450 perc8 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.29.90′
  2. K10.03.0′
  3. K10.06.0′
  4. K10.09.–
  5. K10.13.90′
  6. K10.17.–
  7. K10.20.90′
  8. K10.25.90′
  9. K10.31.90′
  10. K11.04.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,92értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
540perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,21értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,92

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc39/510,00
Gólpassz / 90 perc39/510,00
Átlagértékelés14/516,86

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.