Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Jefferson Galego
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Jefferson Galego

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc67060,9 perc/meccs
Gól + gólpassz20,27 / 90 perc
Átlagértékelés6,537 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBucheon FC 1995K League 1 · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex40,3/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,27
Gólpassz / 90
0
Lövés
10
Kaput talál
2
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
65
Passzpontosság
17,80 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,40
Sikeres csel
3
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
0,67
Megnyert párharc
13
Párharcsiker
40,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,27

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
670 perc
Átlagértékelés
6,53
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,092026. 09. 08.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
K League 12026Bucheon FC 1995 · Támadó
40,3index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc670 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,27 Értékelés6,53 Passzpontosság17,80 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli2–1
FC Anyang–Bucheon FC 1995

KezdőF · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,12Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert13 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól1Gólpassz0Értékelés6,99Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz25Passzpontosság19 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,09Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–5
Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz21Passzpontosság18 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Bucheon FC 1995–FC Anyang

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
FC Seoul–Bucheon FC 1995

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap18 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap220 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap670 perc11 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,73
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55310000,003,770,290,00
Utolsó 1010670200,275,080,400,67
Utolsó 2011670200,275,080,400,67
Hazai7 meccs
447perc1gól0gólpassz5,18értékelés
Idegenbeli4 meccs
223perc1gól0gólpassz4,95értékelés
Kezdőként11 meccs
670perc2gól0gólpassz5,08értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 22.
  2. 6,52026. 08. 29.
  3. 6,32026. 09. 05.
  4. 7,12026. 09. 08.
  5. 7,02026. 09. 12.
  6. 0,02026. 09. 19.
  7. 6,42026. 10. 09.
  8. 6,32026. 10. 17.
  9. 6,12026. 10. 24.
  10. 0,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 18 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
18 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
18 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
220 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
335,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,27 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N08.25.–
  2. K08.29.90′
  3. K09.05.90′
  4. K09.08.90′
  5. K09.12.90′
  6. K09.19.90′
  7. K10.09.90′
  8. K10.17.25′
  9. K10.24.87′
  10. K11.01.18′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
310perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,77értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
670perc2gól0gólpassz0,27G+GP / 905,08értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc310
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,77

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc31/600,27
Gólpassz / 90 perc39/600,00
Átlagértékelés15/605,08

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.