Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Pedro Marques
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Pedro Marques

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc30150,2 perc/meccs
Gól + gólpassz20,60 / 90 perc
Átlagértékelés7,054 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonIraklis 1908Super League 1 · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex53,5/10092% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,30
Gólpassz / 90
0,30
Lövés
7
Kaput talál
2
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
66
Passzpontosság
9,70 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,20
Sikeres csel
3
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,60
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
43,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
301 perc
Átlagértékelés
7,05
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,772026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Super League 12026Iraklis 1908 · Támadó
53,5index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc301 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,60 Értékelés7,05 Passzpontosság9,70 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli1–1
Kalamata–Iraklis 1908

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,41Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz23Passzpontosság13 %Párharc / megnyert14 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Iraklis 1908–Kifisia

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
PAOK–Iraklis 1908

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,77Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz22Passzpontosság10 %Párharc / megnyert17 / 9Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Iraklis 1908–Levadiakos

KezdőF · 89 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz15Passzpontosság6 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Iraklis 1908–Atromitos

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Asteras Tripolis–Iraklis 1908

Csereként beálltF · 32 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Volos NFC–Iraklis 1908

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
AEK Athens FC–Iraklis 1908

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap269 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap301 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó4 értékelt meccs · szórás: 0,56
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55269110,677,231,340,67
Utolsó 106301110,607,051,200,60
Utolsó 206301110,607,051,200,60
Hazai2 meccs
89perc–gól0gólpassz6,50értékelés
Idegenbeli4 meccs
212perc1gól1gólpassz7,23értékelés
Kezdőként5 meccs
269perc1gól1gólpassz7,23értékelés
Csereként1 meccs
32perc–gól0gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 09. 07.
  2. –2026. 09. 19.
  3. 6,52026. 10. 11.
  4. 7,82026. 10. 18.
  5. –2026. 10. 24.
  6. 7,42026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
269 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
150,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. N08.22.–
  2. N08.29.–
  3. C09.07.32′
  4. N09.12.–
  5. K09.19.–
  6. K10.11.89′
  7. K10.18.90′
  8. K10.24.–
  9. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
269perc1gól1gólpassz0,67G+GP / 907,23értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
301perc1gól1gólpassz0,60G+GP / 907,05értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc269
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés7,23

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc13/310,30
Gólpassz / 90 perc3/310,30
Átlagértékelés6/317,05

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.