Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Emreli
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Emreli

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés16Lefedett pályára lépés
Játékperc1 00462,8 perc/meccs
Gól + gólpassz60,54 / 90 perc
Átlagértékelés6,9212 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRaków CzęstochowaEkstraklasa · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex55,0/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
16 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
2
Gól / 90
0,36
Gólpassz / 90
0,18
Lövés
36
Kaput talál
13
Lövés pontossága
36,10 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
348
Passzpontosság
28 %
Kulcspassz
19
Kulcspassz / 90
1,70
Sikeres csel
15
Cselezési siker
57,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
1,17
Megnyert párharc
49
Párharcsiker
38,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
19

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,27

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 004 perc
Átlagértékelés
6,92
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,922026. 09. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat3egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Ekstraklasa2026Raków Częstochowa · Támadó
55,0index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc704 Gól2 Gólpassz2 G+GP / 900,51 Értékelés6,66 Passzpontosság29,60 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Nemzetek Ligája2026Azerbaijan · Középpályás
66,3index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc180 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,50 Értékelés7,76 Passzpontosság22,50 %
86% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Raków Częstochowa · Támadó
62,4index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc120 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,75 Értékelés7,60 Passzpontosság25 %
86% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Azerbaijan · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Hazai3–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,11Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz17Passzpontosság16 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,67Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz14Passzpontosság12 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–4
Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Azerbaijan–Lithuania

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Azerbaijan–Liechtenstein

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz5Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál8 / 2Passz25Passzpontosság22 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres5 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Lithuania–Azerbaijan

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,92Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz30Passzpontosság23 %Párharc / megnyert15 / 8Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Azerbaijan–Tajikistan

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz25Passzpontosság21 %Párharc / megnyert15 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz34Passzpontosság28 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz34Passzpontosság27 %Párharc / megnyert11 / 3Csel / sikeres3 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz58Passzpontosság52 %Párharc / megnyert11 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–5
Gól1Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól1Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz36Passzpontosság25 %Párharc / megnyert20 / 8Csel / sikeres5 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz4Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz36Passzpontosság31 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap71 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap177 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 004 perc16 pályára lépés · 11 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,63
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55177010,516,671,533,05
Utolsó 1010614110,296,791,911,61
Utolsó 20161 004420,546,921,701,17
Hazai8 meccs
609perc3gól1gólpassz7,01értékelés
Idegenbeli8 meccs
395perc1gól1gólpassz6,80értékelés
Kezdőként16 meccs
1 004perc4gól2gólpassz6,92értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 09. 06.
  2. 6,32026. 09. 11.
  3. 6,22026. 09. 19.
  4. 7,92026. 09. 27.
  5. 7,62026. 10. 01.
  6. –2026. 10. 04.
  7. 6,22026. 10. 09.
  8. –2026. 10. 16.
  9. 6,72026. 10. 24.
  10. 7,12026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 116 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
71 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
116 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
177 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
167,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,27 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K09.11.87′
  2. K09.19.80′
  3. N09.23.–
  4. K09.27.90′
  5. K10.01.90′
  6. K10.04.–
  7. K10.09.61′
  8. K10.16.–
  9. K10.24.45′
  10. K11.02.71′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
177perc0gól1gólpassz0,51G+GP / 906,67értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
614perc1gól1gólpassz0,29G+GP / 906,79értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc177
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,67

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc35/580,15
Gólpassz / 90 perc8/580,29
Átlagértékelés32/586,62

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.