Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
I. Soumaré
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

I. Soumaré

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc41832,2 perc/meccs
Gól + gólpassz10,22 / 90 perc
Átlagértékelés6,649 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSenegalAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztTámadóF
Teljesítményindex29,9/10084% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,22
Lövés
8
Kaput talál
3
Lövés pontossága
37,50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
113
Passzpontosság
11,50 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,43
Sikeres csel
5
Cselezési siker
71,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,51
Megnyert párharc
30
Párharcsiker
54,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,22

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
418 perc
Átlagértékelés
6,64
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,132026. 09. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
29,9index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc25 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,13 Passzpontosság5 %
84% adatlefedettségStabil forma
Ligue 12026Rennes · Támadó
38,1index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc371 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,24 Értékelés6,66 Passzpontosság12,80 %
94% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Rennes · Támadó
25,2index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc22 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,36 Passzpontosság4,80 %
86% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Senegal · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai0–0
Rennes–Olympiakos Piraeus

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–2
Nice–Rennes

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Rennes–Strasbourg

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Juventus–Rennes

KezdőF · 9 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–3
Paris FC–Rennes

KezdőF · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,22Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság12 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Rennes–OFI

KezdőF · 13 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Rennes–Auxerre

KezdőF · 77 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz18Passzpontosság14 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Comoros–Senegal

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Ethiopia–Senegal

KezdőF · 25 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,13Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság5 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Sturm Graz–Rennes

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Rennes–Marseille

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Angers–Rennes

KezdőF · 22 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,62Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Rennes–Le Mans

KezdőF · 60 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz25Passzpontosság15 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc0 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap178 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap418 perc13 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 3,10
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55178000,005,170,001,52
Utolsó 1010248000,004,360,001,09
Utolsó 2013418010,224,980,431,51
Hazai6 meccs
283perc0gól1gólpassz5,55értékelés
Idegenbeli7 meccs
135perc0gól0gólpassz4,42értékelés
Kezdőként13 meccs
418perc0gól1gólpassz4,98értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 09. 11.
  2. 0,02026. 09. 16.
  3. 0,02026. 09. 25.
  4. 7,12026. 09. 29.
  5. –2026. 10. 04.
  6. 6,92026. 10. 11.
  7. 6,22026. 10. 15.
  8. 6,22026. 10. 18.
  9. 6,52026. 10. 22.
  10. 0,02026. 10. 25.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-25.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 9 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
9 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
178 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
418,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,22 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. K09.25.0′
  2. K09.29.25′
  3. K10.04.–
  4. K10.11.77′
  5. K10.15.13′
  6. K10.18.79′
  7. K10.22.9′
  8. K10.25.0′
  9. N10.30.–
  10. N11.04.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
178perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,17értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
248perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,36értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc88
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,25

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.