Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. van den Berg
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. van den Berg

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc43448,2 perc/meccs
Gól + gólpassz10,21 / 90 perc
Átlagértékelés6,488 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUtrechtEredivisie · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex52,2/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,21
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
224
Passzpontosság
33,80 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
2,07
Sikeres csel
2
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
3,73
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
48,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,41

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
434 perc
Átlagértékelés
6,48
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,512026. 09. 08.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eredivisie2026Utrecht · Középpályás
52,2index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc434 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,21 Értékelés6,48 Passzpontosság33,80 %
98% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026Utrecht · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli4–2
Telstar–Utrecht

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Kozakken Boys–Utrecht

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Utrecht–PEC Zwolle

KezdőM · 7 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,92Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Twente–Utrecht

KezdőM · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,03Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–0
Feyenoord–Utrecht

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,18Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz26Passzpontosság23 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Excelsior–Utrecht

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz47Passzpontosság41 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Utrecht–GO Ahead Eagles

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,51Kulcspassz5Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz55Passzpontosság49 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–6
Utrecht–PSV Eindhoven

KezdőM · 61 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz29Passzpontosság21 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Sparta Rotterdam–Utrecht

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz43Passzpontosság36 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Utrecht–AZ Alkmaar

Csereként beálltM · 28 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap0 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap30 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap434 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,09
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55165000,004,951,096,00
Utolsó 109434010,215,762,073,73
Utolsó 209434010,215,762,073,73
Hazai4 meccs
186perc0gól1gólpassz6,58értékelés
Idegenbeli5 meccs
248perc0gól0gólpassz5,11értékelés
Kezdőként8 meccs
406perc0gól1gólpassz5,65értékelés
Csereként1 meccs
28perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 08. 15.
  2. 6,72026. 08. 22.
  3. 6,22026. 08. 30.
  4. 7,52026. 09. 08.
  5. 6,62026. 09. 13.
  6. 6,22026. 09. 20.
  7. 6,02026. 10. 18.
  8. 5,92026. 10. 24.
  9. 0,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-01.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 7 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
7 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
30 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
434,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,41 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. C08.15.28′
  2. K08.22.90′
  3. K08.30.61′
  4. K09.08.90′
  5. K09.13.90′
  6. K09.20.45′
  7. K10.18.23′
  8. K10.24.7′
  9. N10.29.–
  10. K11.01.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
165perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,95értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
434perc0gól1gólpassz0,21G+GP / 905,76értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc75
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,53

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc82/1260,00
Gólpassz / 90 perc42/1260,21
Átlagértékelés105/1265,76

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.