Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Tiago Gouveia
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Tiago Gouveia

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc20325,4 perc/meccs
Gól + gólpassz20,89 / 90 perc
Átlagértékelés7,833 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGençlerbirliği S.K.Süper Lig · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex66,7/10096% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,89
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
6
Lövés pontossága
85,70 %
Gólkonverzió
28,60 %

Passz és kreativitás

Passz
48
Passzpontosság
13,20 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,33
Sikeres csel
5
Cselezési siker
55,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,33
Megnyert párharc
13
Párharcsiker
59,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
203 perc
Átlagértékelés
7,83
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,202026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Süper Lig2026Gençlerbirliği S.K. · Középpályás
66,7index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc203 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,89 Értékelés7,83 Passzpontosság13,20 %
96% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Benfica · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai5–0
Gól2Gólpassz0Értékelés9,20Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 4Passz15Passzpontosság12 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Konyaspor–Gençlerbirliği S.K.

Csereként beálltF · 33 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz3Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz21Passzpontosság17 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
FC ST. Gallen–Benfica

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap81 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap114 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap203 perc8 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó3 értékelt meccs · szórás: 0,97
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55114201,588,10–0,79
Utolsó 108203200,897,831,331,33
Utolsó 208203200,897,831,331,33
Hazai4 meccs
170perc2gól0gólpassz8,25értékelés
Idegenbeli4 meccs
33perc0gól0gólpassz7,00értékelés
Kezdőként7 meccs
170perc2gól0gólpassz8,25értékelés
Csereként1 meccs
33perc0gól0gólpassz7,00értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. 7,32026. 08. 28.
  3. –2026. 09. 06.
  4. –2026. 09. 13.
  5. –2026. 09. 19.
  6. –2026. 10. 17.
  7. 7,02026. 10. 25.
  8. 9,22026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 114 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
81 perc1 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
114 perc1 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
114 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
101,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. N07.23.–
  2. K08.23.–
  3. K08.28.89′
  4. K09.06.–
  5. K09.13.–
  6. K09.19.–
  7. K10.17.–
  8. C10.25.33′
  9. K11.02.81′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
114perc2gól0gólpassz1,58G+GP / 908,10értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
203perc2gól0gólpassz0,89G+GP / 907,83értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc114
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés8,10

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.