Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
S. Włodarczyk
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

S. Włodarczyk

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc18530,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,496 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSturm GrazBundesliga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex24,6/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
66,70 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
31
Passzpontosság
2,80 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,49
Sikeres csel
1
Cselezési siker
16,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,97
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
29,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,49

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
185 perc
Átlagértékelés
6,49
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,812026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026Sturm Graz · Támadó
24,6index / 100
Meccs5 Kezdő3 Perc140 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,53 Passzpontosság2,90 %
90% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Sturm Graz · Támadó
17,8index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc45 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,30 Passzpontosság1 %
62% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli1–1
Wolfsberger AC–Sturm Graz

KezdőF · 20 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,81Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Sturm Graz–Ried

Csereként beálltF · 12 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai6–1
Sturm Graz–Grazer AK

KezdőF · 30 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz8Passzpontosság2 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Austria Vienna–Sturm Graz

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz9Passzpontosság5 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Sturm Graz–SCR Altach

Csereként beálltF · 33 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz5Passzpontosság1 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Sturm Graz–Fenerbahçe

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Fenerbahçe–Sturm Graz

KezdőF · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap32 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap62 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap185 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott6 értékelt meccs · szórás: 0,17
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55140000,006,530,641,29
Utolsó 106185000,006,490,490,97
Utolsó 206185000,006,490,490,97
Hazai4 meccs
120perc0gól0gólpassz6,46értékelés
Idegenbeli2 meccs
65perc0gól0gólpassz6,56értékelés
Kezdőként4 meccs
140perc0gól0gólpassz6,54értékelés
Csereként2 meccs
45perc0gól0gólpassz6,40értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 05.
  2. 6,52026. 08. 15.
  3. 6,52026. 08. 22.
  4. 6,62026. 10. 18.
  5. 6,32026. 10. 25.
  6. 6,82026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 32 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
20 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
32 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
62 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,49 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K08.05.45′
  2. N08.11.–
  3. C08.15.33′
  4. K08.22.45′
  5. N10.10.–
  6. K10.18.30′
  7. C10.25.12′
  8. K11.01.20′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
140perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,53értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
185perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,49értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc107
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,54

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc31/440,00
Gólpassz / 90 perc21/440,00
Átlagértékelés28/446,53

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.