Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Rasmussen
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Rasmussen

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc46858,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,516 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC St. Pauli2. Bundesliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex40,4/10094% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
255
Passzpontosság
40,60 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,96
Sikeres csel
4
Cselezési siker
57,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
2,69
Megnyert párharc
32
Párharcsiker
58,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
468 perc
Átlagértékelés
6,51
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,502026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
2. Bundesliga2026FC St. Pauli · Középpályás
40,4index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc468 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,51 Passzpontosság40,60 %
94% adatlefedettségVisszaeső forma
Német Kupa2026FC St. Pauli · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,95Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz26Passzpontosság20 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Hannover 96–FC St. Pauli

KezdőM · 62 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz45Passzpontosság39 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság22 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz31Passzpontosság25 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz67Passzpontosság53 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés7,50Kulcspassz2Szerelés5Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz60Passzpontosság53 %Párharc / megnyert18 / 11Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Holstein Kiel–FC St. Pauli

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap58 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap120 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap468 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,49
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55374000,006,310,721,93
Utolsó 108468000,006,510,962,69
Utolsó 208468000,006,510,962,69
Hazai3 meccs
242perc0gól0gólpassz6,69értékelés
Idegenbeli5 meccs
226perc0gól0gólpassz6,32értékelés
Kezdőként8 meccs
468perc0gól0gólpassz6,51értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 14.
  2. –2026. 08. 23.
  3. 7,52026. 08. 30.
  4. 6,12026. 09. 04.
  5. 6,62026. 09. 12.
  6. 6,42026. 09. 20.
  7. 6,42026. 10. 17.
  8. 6,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 58 perc 14 nap alatt · legutóbb 14,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között14,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
58 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
58 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
120 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.14.–
  2. K08.23.–
  3. K08.30.94′
  4. K09.04.89′
  5. K09.12.90′
  6. K09.20.75′
  7. K10.17.62′
  8. K11.01.58′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
374perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,31értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
468perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,51értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc374
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,31

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc32/990,00
Gólpassz / 90 perc29/990,00
Átlagértékelés50/996,51

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.