Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Duarte Moreira
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Duarte Moreira

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc18631,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,273 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonHam-KamEliteserien · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex19,6/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
36
Passzpontosság
8,70 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,48
Megnyert párharc
5
Párharcsiker
23,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
186 perc
Átlagértékelés
6,27
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,302026. 10. 24.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Eliteserien2026Ham-Kam · Támadó
19,6index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc186 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,27 Passzpontosság8,70 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli2–2
KFUM Oslo–Ham-Kam

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Ham-Kam–Rosenborg

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz12Passzpontosság10 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Ham-Kam–Bodo/Glimt

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–4
Start–Ham-Kam

KezdőF · 73 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz13Passzpontosság8 %Párharc / megnyert4 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Tromso–Ham-Kam

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–5
Ham-Kam–Molde

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Rosenborg–Ham-Kam

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Ham-Kam–Kristiansund BK

KezdőF · 68 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Brann–Ham-Kam

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap0 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap118 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap186 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 3,07
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55118000,003,130,000,00
Utolsó 106186000,003,760,000,48
Utolsó 206186000,003,760,000,48
Hazai2 meccs
113perc0gól0gólpassz6,30értékelés
Idegenbeli4 meccs
73perc0gól0gólpassz2,07értékelés
Kezdőként6 meccs
186perc0gól0gólpassz3,76értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 30.
  2. –2026. 09. 05.
  3. 0,02026. 09. 20.
  4. 6,22026. 10. 11.
  5. 6,32026. 10. 24.
  6. 0,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 45 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
45 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
118 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. K08.30.68′
  3. K09.05.–
  4. N09.13.–
  5. K09.20.0′
  6. K10.11.73′
  7. N10.17.–
  8. K10.24.45′
  9. K11.01.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
118perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,13értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
186perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,76értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc118
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,13

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc42/590,00
Gólpassz / 90 perc40/590,00
Átlagértékelés59/593,76

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.