Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
C. Tengstedt
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

C. Tengstedt

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc49670,9 perc/meccs
Gól + gólpassz61,09 / 90 perc
Átlagértékelés7,047 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonToulouseLigue 1 · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex70,0/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
5
Gólpassz
1
Gól / 90
0,91
Gólpassz / 90
0,18
Lövés
24
Kaput talál
8
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
20,80 %

Passz és kreativitás

Passz
94
Passzpontosság
11,50 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,54
Sikeres csel
2
Cselezési siker
22,20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,54
Megnyert párharc
13
Párharcsiker
37,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
496 perc
Átlagértékelés
7,04
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 09. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat4egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat4egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Ligue 12026Toulouse · Támadó
70,0index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc496 Gól5 Gólpassz1 G+GP / 901,09 Értékelés7,04 Passzpontosság11,50 %
94% adatlefedettségStabil forma
Eredivisie2026Feyenoord · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli2–0
Marseille–Toulouse

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz23Passzpontosság17 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Toulouse–Estac Troyes

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,07Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz15Passzpontosság9 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Le Mans–Toulouse

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 2Passz16Passzpontosság12 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Monaco–Toulouse

KezdőM · 84 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés7,23Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Toulouse–Le Havre

KezdőF · 72 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz11Passzpontosság7 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Lorient–Toulouse

KezdőF · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,46Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz14Passzpontosság12 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Toulouse–Lille

KezdőF · 25 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–5
Cambuur–Feyenoord

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap354 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap496 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 0,84
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55426411,067,130,420,63
Utolsó 107496511,097,040,540,54
Utolsó 207496511,097,040,540,54
Hazai3 meccs
187perc2gól0gólpassz6,82értékelés
Idegenbeli4 meccs
309perc3gól1gólpassz7,21értékelés
Kezdőként7 meccs
496perc5gól1gólpassz7,04értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 09. 03.
  2. 7,52026. 09. 12.
  3. 8,22026. 09. 19.
  4. 7,22026. 10. 10.
  5. 8,02026. 10. 16.
  6. 6,12026. 10. 25.
  7. 6,12026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
354 perc4 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
82,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. N08.23.–
  2. K09.03.25′
  3. K09.12.45′
  4. K09.19.72′
  5. K10.10.84′
  6. K10.16.90′
  7. K10.25.90′
  8. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
426perc4gól1gólpassz1,06G+GP / 907,13értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
496perc5gól1gólpassz1,09G+GP / 907,04értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc426
Gól4
Gólpassz1
Átlagértékelés7,13

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc9/690,84
Gólpassz / 90 perc45/690,00
Átlagértékelés25/696,81

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.