Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
W. Taïbi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

W. Taïbi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc43654,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,486 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonHannover 962. Bundesliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex41,3/10094% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
238
Passzpontosság
43,60 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,03
Sikeres csel
5
Cselezési siker
83,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
3,30
Megnyert párharc
23
Párharcsiker
60,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,21

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
436 perc
Átlagértékelés
6,48
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
2. Bundesliga2026Hannover 96 · Középpályás
41,3index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc436 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,48 Passzpontosság43,60 %
94% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Hannover 96 · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc0 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság0 %
57% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz20Passzpontosság15 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Hannover 96–FC St. Pauli

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság37 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság40 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Hannover 96–Karlsruher SC

KezdőF · 76 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz40Passzpontosság37 %Párharc / megnyert10 / 8Csel / sikeres4 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz73Passzpontosság68 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Hannover 96–VfL Wolfsburg

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap436 perc8 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 2,29
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270000,005,061,003,33
Utolsó 108436000,005,561,033,30
Utolsó 208436000,005,561,033,30
Hazai5 meccs
211perc0gól0gólpassz4,75értékelés
Idegenbeli3 meccs
225perc0gól0gólpassz6,63értékelés
Kezdőként8 meccs
436perc0gól0gólpassz5,56értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 7,22026. 08. 30.
  3. 6,42026. 09. 04.
  4. 6,42026. 09. 11.
  5. 6,32026. 10. 17.
  6. 6,32026. 10. 25.
  7. 0,02026. 10. 28.
  8. 6,32026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
90 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
180 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,21 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.30.90′
  3. K09.04.76′
  4. K09.11.90′
  5. K10.17.90′
  6. K10.25.45′
  7. K10.28.0′
  8. K11.01.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,06értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
436perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,56értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,06

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc65/990,00
Gólpassz / 90 perc61/990,00
Átlagértékelés73/996,32

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.