Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Wieckhoff
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Wieckhoff

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc26137,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,625 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDe GraafschapEerste Divisie · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex28,0/10092% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
1
Lövés pontossága
100 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
121
Passzpontosság
30,20 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
2,07
Sikeres csel
1
Cselezési siker
16,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,41
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
36 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,34

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
261 perc
Átlagértékelés
6,62
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eerste Divisie2026De Graafschap · Védő
28,0index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc201 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,45 Passzpontosság30,30 %
92% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026De Graafschap · Védő
52,9index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc60 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,30 Passzpontosság30 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli1–2
FC Volendam–De Graafschap

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,12Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz48Passzpontosság45 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Roda–De Graafschap

KezdőD · 60 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz34Passzpontosság30 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Jong Ajax–De Graafschap

KezdőD · 30 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
De Graafschap–Jong Utrecht

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
FC Eindhoven–De Graafschap

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
De Graafschap–Den Bosch

KezdőD · 60 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
De Graafschap–NAC Breda

KezdőD · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság4 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Emmen–De Graafschap

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–0
Heracles–De Graafschap

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–5
De Graafschap–Jong AZ

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap150 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap261 perc7 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,49
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55180000,006,892,503,50
Utolsó 107261000,006,622,072,41
Utolsó 207261000,006,622,072,41
Hazai3 meccs
81perc0gól0gólpassz6,23értékelés
Idegenbeli4 meccs
180perc0gól0gólpassz6,89értékelés
Kezdőként7 meccs
261perc0gól0gólpassz6,62értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,12026. 09. 20.
  2. 6,42026. 09. 27.
  3. –2026. 10. 03.
  4. –2026. 10. 09.
  5. 6,22026. 10. 19.
  6. 7,32026. 10. 27.
  7. 7,12026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 150 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
150 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
180 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,34 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. N08.17.–
  2. N09.04.–
  3. N09.11.–
  4. K09.20.21′
  5. K09.27.60′
  6. K10.03.–
  7. K10.09.–
  8. K10.19.30′
  9. K10.27.60′
  10. K10.30.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
180perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,89értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
261perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,62értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc180
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,89

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc40/1060,00
Gólpassz / 90 perc38/1060,00
Átlagértékelés55/1066,45

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.