Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
I. Monterisi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

I. Monterisi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc33430,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,606 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFrosinoneSerie A · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex45,4/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
81,80 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
93
Passzpontosság
13,80 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,27
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
4,58
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
37,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
334 perc
Átlagértékelés
6,60
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 09. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Frosinone · Védő
45,4index / 100
Meccs9 Kezdő7 Perc334 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,60 Passzpontosság13,80 %
98% adatlefedettségStabil forma
Olasz Kupa2026Frosinone · Védő
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc0 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság0 %
59% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai2–0
Frosinone–Torino

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz22Passzpontosság15 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Frosinone–Lecce

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság17 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–4
Atalanta–Frosinone

Csereként beálltD · 15 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
Frosinone–Sassuolo

KezdőD · 74 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,17Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság15 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Napoli–Frosinone

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Frosinone–Como

Kezdő · csapatkapitányD · 54 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Frosinone–Venezia

Csereként beálltD · 11 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Sassuolo–Frosinone

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Fiorentina–Frosinone

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Frosinone–Juventus

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–1
Frosinone–Juve Stabia

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap195 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap269 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap334 perc11 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,88
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55269000,005,100,335,02
Utolsó 1010334000,004,950,274,58
Utolsó 2011334000,004,950,274,58
Hazai7 meccs
319perc0gól0gólpassz6,58értékelés
Idegenbeli4 meccs
15perc0gól0gólpassz2,23értékelés
Kezdőként9 meccs
308perc0gól0gólpassz4,34értékelés
Csereként2 meccs
26perc0gól0gólpassz6,80értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. –2026. 08. 29.
  3. 0,02026. 09. 02.
  4. 6,92026. 09. 06.
  5. 7,22026. 09. 20.
  6. 0,02026. 10. 10.
  7. 6,22026. 10. 16.
  8. 6,72026. 10. 25.
  9. 6,22026. 10. 29.
  10. 6,52026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 195 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
195 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
269 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.–
  2. K08.29.–
  3. K09.02.0′
  4. C09.06.11′
  5. K09.20.54′
  6. K10.10.0′
  7. K10.16.74′
  8. C10.25.15′
  9. K10.29.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
269perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,10értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
334perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,95értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc269
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,10

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc91/1240,00
Gólpassz / 90 perc85/1240,00
Átlagértékelés80/1245,66

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.