Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Beljo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Beljo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés17Lefedett pályára lépés
Játékperc1 01859,9 perc/meccs
Gól + gólpassz161,41 / 90 perc
Átlagértékelés7,6713 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDinamo ZagrebHNL · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex86,8/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
17 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
13
Gólpassz
3
Gól / 90
1,15
Gólpassz / 90
0,27
Lövés
43
Kaput talál
21
Lövés pontossága
48,80 %
Gólkonverzió
30,20 %

Passz és kreativitás

Passz
205
Passzpontosság
14,10 %
Kulcspassz
17
Kulcspassz / 90
1,50
Sikeres csel
11
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,35
Megnyert párharc
59
Párharcsiker
50,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
26
Elkövetett szabálytalanság
17

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,27

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 018 perc
Átlagértékelés
7,67
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,202026. 09. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen32 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat4egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat5egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
HNL2026Dinamo Zagreb · Támadó
86,8index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc663 Gól9 Gólpassz3 G+GP / 901,63 Értékelés7,90 Passzpontosság11,90 %
98% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Dinamo Zagreb · Támadó
78,9index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól3 Gólpassz0 G+GP / 901,50 Értékelés7,90 Passzpontosság20,10 %
84% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Dinamo Zagreb · Támadó
27,5index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,70 Passzpontosság19 %
76% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Croatia · Támadó
59,7index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc85 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 901,06 Értékelés7,03 Passzpontosság8,60 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Idegenbeli1–0
Rudes–Dinamo Zagreb

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 0Passz16Passzpontosság10 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Dinamo Zagreb–HNK Rijeka

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,10Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–4
Gól2Gólpassz0Értékelés8,65Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 4Passz31Passzpontosság24 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–5
Gól2Gólpassz1Értékelés8,85Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 4Passz23Passzpontosság16 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Dinamo Zagreb–Anderlecht

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,15Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,47Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 1Passz20Passzpontosság10 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres3 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Croatia–Spain

KezdőF · 25 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Spain–Croatia

KezdőF · 60 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,51Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Czechia–Croatia

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól2Gólpassz0Értékelés9,20Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert14 / 8Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Dinamo Zagreb–HNK Gorica

KezdőF · 81 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,03Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz20Passzpontosság13 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Istra 1961–Dinamo Zagreb

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés7,60Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz13Passzpontosság12 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Viking–Dinamo Zagreb

KezdőF · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / –Passz23Passzpontosság19 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Dinamo Zagreb–NK Varazdin

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Dinamo Zagreb–Rudes

KezdőF · 65 perc

Gól2Gólpassz–Értékelés8,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 4Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap542 perc7 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 018 perc17 pályára lépés · 11 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,46
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55427521,487,701,480,42
Utolsó 1010692921,436,921,300,39
Utolsó 20171 0181331,417,131,500,35
Hazai9 meccs
531perc8gól1gólpassz7,84értékelés
Idegenbeli8 meccs
487perc5gól2gólpassz6,41értékelés
Kezdőként17 meccs
1 018perc13gól3gólpassz7,13értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 9,22026. 09. 20.
  2. 0,02026. 09. 26.
  3. 7,52026. 09. 29.
  4. 6,62026. 10. 06.
  5. 7,52026. 10. 10.
  6. 7,22026. 10. 15.
  7. 8,92026. 10. 18.
  8. 8,72026. 10. 22.
  9. 7,12026. 10. 27.
  10. 6,82026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 3 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
542 perc7 kezdés · 8 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
63,6 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,27 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.20.90′
  2. K09.26.0′
  3. K09.29.60′
  4. K10.06.25′
  5. K10.10.90′
  6. K10.15.90′
  7. K10.18.67′
  8. K10.22.90′
  9. K10.27.90′
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
427perc5gól2gólpassz1,48G+GP / 907,70értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
692perc9gól2gólpassz1,43G+GP / 906,92értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc427
Gól5
Gólpassz2
Átlagértékelés7,70

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc2/291,22
Gólpassz / 90 perc4/290,41
Átlagértékelés1/297,90

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.