Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Javi López
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Javi López

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc66955,8 perc/meccs
Gól + gólpassz10,13 / 90 perc
Átlagértékelés6,5111 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFeyenoordEredivisie · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex41,1/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,13
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
1
Lövés pontossága
12,50 %
Gólkonverzió
12,50 %

Passz és kreativitás

Passz
325
Passzpontosság
34,10 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,67
Sikeres csel
6
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
2,83
Megnyert párharc
30
Párharcsiker
50,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,27

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
669 perc
Átlagértékelés
6,51
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,462026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eredivisie2026Feyenoord · Védő
41,1index / 100
Meccs8 Kezdő6 Perc382 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,24 Értékelés6,56 Passzpontosság33,70 %
96% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Feyenoord · Védő
36,4index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc287 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,44 Passzpontosság34,60 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai0–3
Feyenoord–Inter

KezdőD · 62 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,51Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz40Passzpontosság36 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Feyenoord–Fortuna Sittard

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz60Passzpontosság56 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
PSV Eindhoven–Feyenoord

Csereként beálltD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz19Passzpontosság13 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Real Betis–Feyenoord

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,03Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz46Passzpontosság41 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–4
Telstar–Feyenoord

KezdőD · 25 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,60Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Feyenoord–Como

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,66Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz39Passzpontosság35 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Feyenoord–AZ Alkmaar

KezdőD · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,46Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz26Passzpontosság20 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Feyenoord–Utrecht

KezdőD · 29 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság11 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–7
PEC Zwolle–Feyenoord

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–1
Barcelona–Feyenoord

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,54Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság10 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
NEC Nijmegen–Feyenoord

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Feyenoord–ADO Den Haag

KezdőD · 80 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz42Passzpontosság40 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–5
Cambuur–Feyenoord

Csereként beálltD · 23 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz14Passzpontosság13 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap152 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap492 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap669 perc12 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,04
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55312000,006,500,872,31
Utolsó 1010566100,165,880,643,18
Utolsó 2012669100,135,970,672,83
Hazai6 meccs
441perc1gól0gólpassz6,71értékelés
Idegenbeli6 meccs
228perc0gól0gólpassz5,23értékelés
Kezdőként10 meccs
601perc1gól0gólpassz5,84értékelés
Csereként2 meccs
68perc0gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 05.
  2. 5,52026. 09. 09.
  3. 6,72026. 09. 20.
  4. 7,52026. 10. 10.
  5. 6,72026. 10. 14.
  6. 5,62026. 10. 17.
  7. 7,02026. 10. 21.
  8. 6,92026. 10. 25.
  9. 6,42026. 10. 31.
  10. 6,52026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 197 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
152 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
197 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
492 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
669,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,27 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K09.09.45′
  2. N09.13.–
  3. K09.20.29′
  4. K10.10.90′
  5. K10.14.90′
  6. K10.17.25′
  7. K10.21.90′
  8. C10.25.45′
  9. K10.31.90′
  10. K11.03.62′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
312perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,50értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
566perc1gól0gólpassz0,16G+GP / 905,88értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc312
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,50

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc134/1800,00
Gólpassz / 90 perc133/1800,00
Átlagértékelés45/1806,73

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.