Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Luka Jovic
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Luka Jovic

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés17Lefedett pályára lépés
Játékperc85550,3 perc/meccs
Gól + gólpassz20,21 / 90 perc
Átlagértékelés6,6112 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAEK Athens FCBajnokok Ligája · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex39,8/10090% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
17 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,21
Gólpassz / 90
0
Lövés
22
Kaput talál
8
Lövés pontossága
36,40 %
Gólkonverzió
9,10 %

Passz és kreativitás

Passz
155
Passzpontosság
11,30 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,16
Sikeres csel
5
Cselezési siker
41,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,32
Megnyert párharc
42
Párharcsiker
45,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
17
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,11

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
855 perc
Átlagértékelés
6,61
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,842026. 09. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Bajnokok Ligája2026AEK Athens FC · Támadó
39,8index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc330 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,27 Értékelés6,64 Passzpontosság12,20 %
90% adatlefedettségStabil forma
Super League 12026AEK Athens FC · Támadó
31,7index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc295 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,45 Passzpontosság13,80 %
96% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Serbia · Támadó
42,6index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc230 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,39 Értékelés6,73 Passzpontosság6,40 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Hazai2–3
AEK Athens FC–Real Madrid

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,07Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz25Passzpontosság20 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
AEK Athens FC–Panetolikos

KezdőF · 27 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,22Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság12 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert10 / 8Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
AEK Athens FC–OFI

KezdőF · 88 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz14Passzpontosság10 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Netherlands–Serbia

KezdőF · 24 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Germany–Serbia

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,22Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság8 %Párharc / megnyert13 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Serbia–Netherlands

KezdőF · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,84Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 3Passz12Passzpontosság7 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Serbia–Greece

KezdőF · 71 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz9Passzpontosság5 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Volos NFC–AEK Athens FC

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz15Passzpontosság9 %Párharc / megnyert16 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
AEK Athens FC–Lask Linz

KezdőF · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,07Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz18Passzpontosság14 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres4 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Kifisia–AEK Athens FC

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Gól1Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
AEK Athens FC–Iraklis 1908

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap367 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap855 perc17 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,49
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55279000,006,400,970,32
Utolsó 1010597100,156,590,900,45
Utolsó 2017855200,216,611,160,32
Hazai9 meccs
399perc2gól0gólpassz6,90értékelés
Idegenbeli8 meccs
456perc0gól0gólpassz6,32értékelés
Kezdőként17 meccs
855perc2gól0gólpassz6,61értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 09. 24.
  2. 7,82026. 09. 27.
  3. 6,22026. 10. 01.
  4. 6,42026. 10. 04.
  5. 6,82026. 10. 10.
  6. 6,72026. 10. 14.
  7. 6,22026. 10. 20.
  8. 6,62026. 10. 24.
  9. 6,12026. 11. 01.
  10. –2026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 117 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
117 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
367 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
427,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,11 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.24.71′
  2. K09.27.45′
  3. K10.01.90′
  4. K10.04.24′
  5. K10.10.88′
  6. K10.14.79′
  7. K10.20.83′
  8. K10.24.27′
  9. K11.01.90′
  10. K11.04.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
279perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,40értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
597perc1gól0gólpassz0,15G+GP / 906,59értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc279
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,40

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc46/740,27
Gólpassz / 90 perc34/740,00
Átlagértékelés46/746,64

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.