Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Wouter George
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Wouter George

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc52665,8 perc/meccs
Gól + gólpassz30,51 / 90 perc
Átlagértékelés6,746 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonOH LeuvenJupiler Pro League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex61,3/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
2
Gól / 90
0,17
Gólpassz / 90
0,34
Lövés
6
Kaput talál
2
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
219
Passzpontosság
29,40 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,88
Sikeres csel
3
Cselezési siker
30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
3,42
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
38,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,17

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
526 perc
Átlagértékelés
6,74
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 08. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Jupiler Pro League2026OH Leuven · Középpályás
61,3index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc526 Gól1 Gólpassz2 G+GP / 900,51 Értékelés6,74 Passzpontosság29,40 %
96% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli1–2
St. Truiden–OH Leuven

KezdőM · 95 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,70Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz32Passzpontosság24 %Párharc / megnyert14 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
OH Leuven–Lommel United

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz29Passzpontosság21 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz1Értékelés6,60Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz23Passzpontosság16 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
OH Leuven–Cercle Brugge

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz47Passzpontosság30 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
SK Beveren–OH Leuven

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Gent–OH Leuven

KezdőM · 76 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz33Passzpontosság28 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
OH Leuven–Standard Liege

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz3Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz55Passzpontosság43 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap95 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc3 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap526 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,54
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360020,506,572,003,00
Utolsó 108526120,516,741,883,42
Utolsó 208526120,516,741,883,42
Hazai4 meccs
270perc1gól0gólpassz6,97értékelés
Idegenbeli4 meccs
256perc0gól2gólpassz6,51értékelés
Kezdőként8 meccs
526perc1gól2gólpassz6,74értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 7,92026. 08. 29.
  2. 6,22026. 09. 03.
  3. –2026. 09. 06.
  4. 6,42026. 09. 12.
  5. –2026. 09. 19.
  6. 6,62026. 10. 11.
  7. 6,62026. 10. 24.
  8. 6,72026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 185 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
95 perc1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
185 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
175,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,17 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.29.90′
  2. K09.03.76′
  3. K09.06.–
  4. K09.12.90′
  5. K09.19.–
  6. K10.11.85′
  7. K10.24.90′
  8. K11.01.95′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc0gól2gólpassz0,50G+GP / 906,57értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
526perc1gól2gólpassz0,51G+GP / 906,74értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés6,57

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc70/1200,00
Gólpassz / 90 perc13/1200,41
Átlagértékelés80/1206,51

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.