Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Xande Silva
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Xande Silva

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés3Lefedett pályára lépés
Játékperc13745,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,813 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonIraklis 1908Super League 1 · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex36,2/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 3 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
2 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
66,70 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
32
Passzpontosság
12,70 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,97
Sikeres csel
8
Cselezési siker
57,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
2,63
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
1,31

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
137 perc
Átlagértékelés
6,81
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Super League 12026Iraklis 1908 · Támadó
36,2index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc137 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,81 Passzpontosság12,70 %
86% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Hapoel Tel Aviv · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

6 helyi sor
Idegenbeli1–1
Kalamata–Iraklis 1908

KezdőM · 74 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres7 / 4Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Iraklis 1908–Kifisia

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
PAOK–Iraklis 1908

KezdőF · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Iraklis 1908–Levadiakos

Csereként beálltF · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz14Passzpontosság12 %Párharc / megnyert15 / 10Csel / sikeres7 / 4Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Hapoel Tel Aviv–Atalanta

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Atalanta–Hapoel Tel Aviv

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap74 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap137 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap137 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó3 értékelt meccs · szórás: 0,63
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 53137000,006,811,972,63
Utolsó 103137000,006,811,972,63
Utolsó 203137000,006,811,972,63
Hazai1 meccs
45perc–gól0gólpassz7,70értékelés
Idegenbeli2 meccs
92perc0gól0gólpassz6,37értékelés
Kezdőként2 meccs
92perc0gól0gólpassz6,37értékelés
Csereként1 meccs
45perc–gól0gólpassz7,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 3 értékelt pályára lépés
  1. 7,72026. 10. 11.
  2. 6,42026. 10. 18.
  3. 6,42026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-02.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 74 perc 14 nap alatt · legutóbb 15,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között15,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
74 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
74 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
137 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 1,31 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. N08.20.–
  2. N08.27.–
  3. C10.11.45′
  4. K10.18.18′
  5. N10.24.–
  6. K11.02.74′
Utolsó 5 pályára lépés3 meccses minta
137perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,81értékelés
Utolsó 10 pályára lépés3 meccses minta
137perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,81értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc137
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,81

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.