Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
V. Gyökeres
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

V. Gyökeres

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc49561,9 perc/meccs
Gól + gólpassz40,73 / 90 perc
Átlagértékelés7,377 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSwedenNemzetek Ligája · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex83,3/10088% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
0
Gól / 90
0,73
Gólpassz / 90
0
Lövés
11
Kaput talál
5
Lövés pontossága
45,50 %
Gólkonverzió
36,40 %

Passz és kreativitás

Passz
106
Passzpontosság
15,30 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
1,64
Sikeres csel
1
Cselezési siker
11,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,73
Megnyert párharc
23
Párharcsiker
45,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
495 perc
Átlagértékelés
7,37
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 05.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat4egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat4egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Nemzetek Ligája2026Sweden · Támadó
83,3index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc345 Gól4 Gólpassz0 G+GP / 901,04 Értékelés8,03 Passzpontosság17,30 %
88% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Arsenal · Támadó
24,8index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc138 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,47 Passzpontosság5,60 %
84% adatlefedettségStabil forma
Premier League2026Arsenal · Támadó
20,2index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc12 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,50 Passzpontosság2 %
84% adatlefedettségStabil forma
Premier League2025Arsenal · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai3–0
Arsenal–Lille

KezdőF · 65 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Romania–Sweden

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz26Passzpontosság19 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz26Passzpontosság19 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Sweden–Poland

KezdőF · 89 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,89Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz21Passzpontosság15 %Párharc / megnyert19 / 8Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Sweden–Romania

KezdőF · 76 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,84Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz16Passzpontosság15 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Brighton–Arsenal

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Sunderland–Arsenal

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Napoli–Arsenal

KezdőF · 73 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Arsenal–Chelsea

Csereként beálltF · 12 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Aston Villa–Arsenal

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Arsenal–Coventry

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Crystal Palace–Arsenal

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap65 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap410 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap495 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,54
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55410400,887,711,100,88
Utolsó 108495400,736,451,640,73
Utolsó 208495400,736,451,640,73
Hazai4 meccs
242perc2gól0gólpassz7,17értékelés
Idegenbeli4 meccs
253perc2gól0gólpassz5,72értékelés
Kezdőként7 meccs
483perc4gól0gólpassz6,44értékelés
Csereként1 meccs
12perc–gól0gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 09. 06.
  2. 6,52026. 09. 09.
  3. 0,02026. 09. 12.
  4. 7,82026. 09. 25.
  5. 7,92026. 09. 28.
  6. 8,22026. 10. 02.
  7. 8,22026. 10. 05.
  8. 6,42026. 10. 13.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 245 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
65 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
245 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
410 perc5 kezdés · 4 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
123,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. N08.31.–
  2. C09.06.12′
  3. K09.09.73′
  4. K09.12.0′
  5. N09.19.–
  6. K09.25.76′
  7. K09.28.89′
  8. K10.02.90′
  9. K10.05.90′
  10. K10.13.65′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
410perc4gól0gólpassz0,88G+GP / 907,71értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
495perc4gól0gólpassz0,73G+GP / 906,45értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc410
Gól4
Gólpassz0
Átlagértékelés7,71

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.