Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Dennis Srbeny
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Dennis Srbeny

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc11623,2 perc/meccs
Gól + gólpassz10,78 / 90 perc
Átlagértékelés6,544 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSpVgg Greuther Fürth2. Bundesliga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex44,0/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
3 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
60 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,78
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
50
Passzpontosság
14,90 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
2,33
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,33
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
58,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,78

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
116 perc
Átlagértékelés
6,54
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,802026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
2. Bundesliga2026SpVgg Greuther Fürth · Támadó
44,0index / 100
Meccs4 Kezdő2 Perc116 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,78 Értékelés6,54 Passzpontosság14,90 %
88% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026SpVgg Greuther Fürth · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

6 helyi sor
Hazai1–0
Gól0Gólpassz1Értékelés6,80Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
VfL Osnabrück–SpVgg Greuther Fürth

Csereként beálltF · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
SpVgg Greuther Fürth–Eintracht Braunschweig

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
SpVgg Greuther Fürth–1. FC Magdeburg

Csereként beálltF · 24 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz17Passzpontosság13 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap28 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap28 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap116 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott4 értékelt meccs · szórás: 0,17
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55116010,786,542,332,33
Utolsó 105116010,786,542,332,33
Utolsó 205116010,786,542,332,33
Hazai4 meccs
93perc0gól1gólpassz6,52értékelés
Idegenbeli1 meccs
23perc0gól0gólpassz6,60értékelés
Kezdőként3 meccs
69perc0gól1gólpassz6,60értékelés
Csereként2 meccs
47perc0gól0gólpassz6,48értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. 6,42026. 09. 06.
  3. 6,42026. 09. 18.
  4. 6,62026. 10. 25.
  5. 6,82026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 28 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
5 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
28 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
28 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
116,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,78 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.–
  2. K09.06.64′
  3. C09.18.24′
  4. N10.17.–
  5. C10.25.23′
  6. K11.01.5′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
116perc0gól1gólpassz0,78G+GP / 906,54értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
116perc0gól1gólpassz0,78G+GP / 906,54értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc116
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,54

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc30/420,00
Gólpassz / 90 perc4/420,78
Átlagértékelés28/426,54

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.