Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
B. Pierret
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

B. Pierret

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc21843,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,683 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonNantesLigue 2 · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex38,3/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
120
Passzpontosság
41,20 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,83
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
2,89
Megnyert párharc
11
Párharcsiker
37,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,41

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
218 perc
Átlagértékelés
6,68
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,142026. 09. 07.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Ligue 22026Nantes · Középpályás
38,3index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc218 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,68 Passzpontosság41,20 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli0–2
PAU–Nantes

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Nantes–Clermont Foot

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz66Passzpontosság55 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Saint Etienne–Nantes

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz34Passzpontosság28 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Nantes–Dunkerque

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Nantes–Reims

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Sochaux–Nantes

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Nantes–Nancy

KezdőM · 38 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,14Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz20Passzpontosság18 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap218 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott3 értékelt meccs · szórás: 0,33
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55218000,006,680,832,89
Utolsó 105218000,006,680,832,89
Utolsó 205218000,006,680,832,89
Hazai2 meccs
128perc0gól0gólpassz6,80értékelés
Idegenbeli3 meccs
90perc0gól0gólpassz6,44értékelés
Kezdőként5 meccs
218perc0gól0gólpassz6,68értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 7,12026. 09. 07.
  2. –2026. 09. 12.
  3. 6,42026. 10. 24.
  4. 6,52026. 10. 30.
  5. –2026. 11. 07.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,41 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K09.07.38′
  2. K09.12.–
  3. N10.10.–
  4. N10.17.–
  5. K10.24.90′
  6. K10.30.90′
  7. K11.07.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
218perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,68értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
218perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,68értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc180
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,45

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc61/890,00
Gólpassz / 90 perc59/890,00
Átlagértékelés37/896,68

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.