Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Stefan de Vrij
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Stefan de Vrij

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés16Lefedett pályára lépés
Játékperc1 09568,4 perc/meccs
Gól + gólpassz10,08 / 90 perc
Átlagértékelés6,8612 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPanathinaikosSuper League 1 · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex48,3/10098% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
16 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
11 meccs
Csapatkapitány
6 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,08
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
3
Lövés pontossága
60 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
524
Passzpontosság
49,60 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,33
Sikeres csel
2
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
21
Védőakció / 90
2,79
Megnyert párharc
41
Párharcsiker
59,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,08

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 095 perc
Átlagértékelés
6,86
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,492026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Super League 12026Panathinaikos · Védő
48,3index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc720 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,13 Értékelés6,80 Passzpontosság50,50 %
98% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Panathinaikos · Védő
47,2index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc375 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7 Passzpontosság48,30 %
90% adatlefedettségStabil forma
Serie A2025Inter · Védő
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Hazai2–1
Panathinaikos–CSKA Sofia

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz57Passzpontosság50 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,81Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság17 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Volos NFC–Panathinaikos

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–5
Kairat Almaty–Panathinaikos

Kezdő · csapatkapitányD · 75 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz51Passzpontosság48 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,49Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz55Passzpontosság49 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Panathinaikos–Borac Banja Luka

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz53Passzpontosság50 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Olympiakos Piraeus–Panathinaikos

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz58Passzpontosság45 %Párharc / megnyert10 / 2Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Kalamata–Panathinaikos

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,46Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz48Passzpontosság42 %Párharc / megnyert11 / 10Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Panathinaikos–Panetolikos

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Panathinaikos–Kifisia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Panathinaikos–PAOK

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz74Passzpontosság69 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Levadiakos–Panathinaikos

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz60Passzpontosság51 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Hradec Králové–Panathinaikos

Kezdő · csapatkapitányD · 120 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz50Passzpontosság45 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–3
Bologna–Inter

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Inter–Hellas Verona

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap525 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 095 perc14 pályára lépés · 12 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,43
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55345100,267,030,783,13
Utolsó 1010795100,116,850,342,38
Utolsó 20161 095100,086,860,332,79
Hazai9 meccs
630perc1gól0gólpassz6,80értékelés
Idegenbeli7 meccs
465perc0gól0gólpassz6,95értékelés
Kezdőként16 meccs
1 095perc1gól0gólpassz6,86értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 09. 10.
  2. 6,52026. 09. 13.
  3. 7,52026. 09. 20.
  4. 6,22026. 10. 11.
  5. 6,92026. 10. 15.
  6. 7,52026. 10. 18.
  7. 7,22026. 10. 22.
  8. –2026. 10. 25.
  9. 6,82026. 11. 01.
  10. 6,62026. 11. 05.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
525 perc7 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
1 095,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,08 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.90′
  2. K09.13.90′
  3. K09.20.90′
  4. K10.11.90′
  5. K10.15.90′
  6. K10.18.90′
  7. K10.22.75′
  8. K10.25.–
  9. K11.01.90′
  10. K11.05.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
345perc1gól0gólpassz0,26G+GP / 907,03értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
795perc1gól0gólpassz0,11G+GP / 906,85értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc345
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés7,03

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc21/1900,00
Gólpassz / 90 perc30/1900,00
Átlagértékelés72/1907,00

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.