Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
P. Wszołek
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

P. Wszołek

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc51757,4 perc/meccs
Gól + gólpassz40,70 / 90 perc
Átlagértékelés6,697 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLegia WarszawaEkstraklasa · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex58,0/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
4
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,70
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
211
Passzpontosság
25,80 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,91
Sikeres csel
4
Cselezési siker
44,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,39
Megnyert párharc
19
Párharcsiker
41,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,52

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
517 perc
Átlagértékelés
6,69
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 08. 28.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Ekstraklasa2026Legia Warszawa · Középpályás
58,0index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc517 Gól0 Gólpassz4 G+GP / 900,70 Értékelés6,69 Passzpontosság25,80 %
98% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság21 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz25Passzpontosság17 %Párharc / megnyert5 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz1Értékelés6,75Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság15 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz27Passzpontosság22 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Jagiellonia–Legia Warszawa

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz27Passzpontosság20 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz51Passzpontosság40 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–0
Gól–Gólpassz2Értékelés7Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz33Passzpontosság29 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap126 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap260 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap517 perc9 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,53
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55260010,356,462,081,38
Utolsó 109517040,706,691,911,39
Utolsó 209517040,706,691,911,39
Hazai5 meccs
391perc0gól3gólpassz6,77értékelés
Idegenbeli4 meccs
126perc0gól1gólpassz6,50értékelés
Kezdőként9 meccs
517perc0gól4gólpassz6,69értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 7,02026. 08. 14.
  2. –2026. 08. 22.
  3. 7,72026. 08. 28.
  4. 6,32026. 09. 13.
  5. –2026. 09. 20.
  6. 6,92026. 10. 11.
  7. 6,82026. 10. 17.
  8. 6,02026. 10. 25.
  9. 6,32026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 126 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
81 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
126 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
260 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
129,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,52 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.14.77′
  2. K08.22.–
  3. K08.28.90′
  4. K09.13.90′
  5. K09.20.–
  6. K10.11.89′
  7. K10.17.45′
  8. K10.25.45′
  9. K10.30.81′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
260perc0gól1gólpassz0,35G+GP / 906,46értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
517perc0gól4gólpassz0,70G+GP / 906,69értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc260
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,46

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc56/1390,00
Gólpassz / 90 perc7/1390,70
Átlagértékelés39/1396,69

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.