Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
L. Hien
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

L. Hien

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc46758,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,426 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonTromsoEliteserien · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex32,7/10094% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
306
Passzpontosság
64,90 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
3,08
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
55,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
1
Lap / 90
0,39

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
467 perc
Átlagértékelés
6,42
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eliteserien2026Tromso · Védő
32,7index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc398 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,36 Passzpontosság68,40 %
94% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Tromso · Támadó
24,2index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc69 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,70 Passzpontosság18 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli4–0
Valerenga–Tromso

KezdőF · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság15 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Fredrikstad–Tromso

KezdőD · 50 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz44Passzpontosság42 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 1 piros
Hazai3–2
Tromso–Ham-Kam

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,66Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz108Passzpontosság103 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–3
Rosenborg–Tromso

KezdőD · 88 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,85Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság26 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Kristiansund BK–Tromso

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Tromso–Sarpsborg 08 FF

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz80Passzpontosság67 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Brighton–Tromso

Csereként beálltF · 69 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz21Passzpontosság18 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Molde–Tromso

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap80 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap130 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap467 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,38
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55308000,006,230,002,63
Utolsó 108467000,006,420,003,08
Utolsó 208467000,006,420,003,08
Hazai2 meccs
180perc0gól0gólpassz6,78értékelés
Idegenbeli6 meccs
287perc0gól0gólpassz6,24értékelés
Kezdőként7 meccs
398perc0gól0gólpassz6,36értékelés
Csereként1 meccs
69perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,72026. 08. 27.
  3. 6,92026. 08. 30.
  4. –2026. 09. 06.
  5. 5,92026. 09. 12.
  6. 6,72026. 09. 20.
  7. 6,02026. 10. 11.
  8. 6,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 80 perc 14 nap alatt · legutóbb 21,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között21,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
80 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
80 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
130 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,39 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. C08.27.69′
  3. K08.30.90′
  4. K09.06.–
  5. K09.12.88′
  6. K09.20.90′
  7. K10.11.50′
  8. K11.01.80′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
308perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,23értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
467perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,42értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc308
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,23

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc64/1000,00
Gólpassz / 90 perc65/1000,00
Átlagértékelés53/1006,35

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.