Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Edvardsson
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Edvardsson

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc59466,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,15 / 90 perc
Átlagértékelés6,617 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonTromsoEliteserien · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex51,3/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,15
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
305
Passzpontosság
45,10 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
1,36
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
3,48
Megnyert párharc
23
Párharcsiker
41,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
16

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,30

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
594 perc
Átlagértékelés
6,61
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eliteserien2026Tromso · Középpályás
51,3index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc504 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,18 Értékelés6,66 Passzpontosság47,50 %
96% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Tromso · Középpályás
32,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,30 Passzpontosság9 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli4–0
Valerenga–Tromso

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz38Passzpontosság34 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Viking–Tromso

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,70Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz77Passzpontosság71 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Tromso–KFUM Oslo

KezdőM · 86 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz66Passzpontosság55 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Fredrikstad–Tromso

KezdőM · 88 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz33Passzpontosság26 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–3
Rosenborg–Tromso

KezdőM · 60 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,85Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz25Passzpontosság20 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Kristiansund BK–Tromso

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Tromso–Sarpsborg 08 FF

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz47Passzpontosság39 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Brighton–Tromso

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz19Passzpontosság9 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Molde–Tromso

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap354 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap594 perc9 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,42
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55414010,226,621,093,91
Utolsó 109594010,156,611,363,48
Utolsó 209594010,156,611,363,48
Hazai2 meccs
176perc–gól0gólpassz6,75értékelés
Idegenbeli7 meccs
418perc0gól1gólpassz6,56értékelés
Kezdőként9 meccs
594perc0gól1gólpassz6,61értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,32026. 08. 27.
  3. 6,92026. 08. 30.
  4. –2026. 09. 06.
  5. 5,92026. 09. 12.
  6. 7,32026. 10. 11.
  7. 6,62026. 10. 18.
  8. 6,72026. 10. 25.
  9. 6,62026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
354 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
594,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,30 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.27.90′
  3. K08.30.90′
  4. K09.06.–
  5. K09.12.60′
  6. K10.11.88′
  7. K10.18.86′
  8. K10.25.90′
  9. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
414perc0gól1gólpassz0,22G+GP / 906,62értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
594perc0gól1gólpassz0,15G+GP / 906,61értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc414
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,62

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc73/910,00
Gólpassz / 90 perc39/910,18
Átlagértékelés48/916,67

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.