Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
P. Gerzel
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

P. Gerzel

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc57857,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,228 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonClub Sp. San LorenzoDivision Profesional - Clausura · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex44,1/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
10
Kaput talál
2
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
148
Passzpontosság
15,20 %
Kulcspassz
15
Kulcspassz / 90
2,34
Sikeres csel
10
Cselezési siker
52,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
2,49
Megnyert párharc
40
Párharcsiker
44,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
16
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,47

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
578 perc
Átlagértékelés
6,22
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,882026. 09. 28.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Division Profesional - Clausura2026Club Sp. San Lorenzo · Középpályás
44,1index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc578 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,22 Passzpontosság15,20 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz25Passzpontosság20 %Párharc / megnyert20 / 11Csel / sikeres2 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,31Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz28Passzpontosság19 %Párharc / megnyert18 / 5Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,99Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság12 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz23Passzpontosság16 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,88Kulcspassz5Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság11 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap255 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap578 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,43
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55255000,006,041,762,47
Utolsó 1010578000,006,222,342,49
Utolsó 2010578000,006,222,342,49
Hazai6 meccs
276perc0gól0gólpassz6,23értékelés
Idegenbeli4 meccs
302perc0gól0gólpassz6,20értékelés
Kezdőként10 meccs
578perc0gól0gólpassz6,22értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 05.
  2. 6,12026. 09. 11.
  3. 6,22026. 09. 20.
  4. 6,92026. 09. 28.
  5. 6,42026. 10. 03.
  6. 6,52026. 10. 10.
  7. 6,02026. 10. 19.
  8. 5,32026. 10. 25.
  9. –2026. 10. 31.
  10. 6,32026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
255 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,47 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.–
  2. K09.11.88′
  3. K09.20.83′
  4. K09.28.73′
  5. K10.03.79′
  6. K10.10.30′
  7. K10.19.45′
  8. K10.25.90′
  9. K10.31.–
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
255perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,04értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
578perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,22értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc255
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,04

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc69/1050,00
Gólpassz / 90 perc61/1050,00
Átlagértékelés58/1056,18

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.