Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Kjær
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Kjær

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc76851,2 perc/meccs
Gól + gólpassz30,35 / 90 perc
Átlagértékelés6,7011 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMjallby AIFAllsvenskan · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex46,9/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
93,30 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
2
Gól / 90
0,12
Gólpassz / 90
0,23
Lövés
19
Kaput talál
4
Lövés pontossága
21,10 %
Gólkonverzió
5,30 %

Passz és kreativitás

Passz
256
Passzpontosság
21,40 %
Kulcspassz
17
Kulcspassz / 90
1,99
Sikeres csel
15
Cselezési siker
39,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
2,23
Megnyert párharc
68
Párharcsiker
45,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
36
Elkövetett szabálytalanság
17

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,35

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
768 perc
Átlagértékelés
6,70
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Allsvenskan2026Mjallby AIF · Támadó
46,9index / 100
Meccs11 Kezdő10 Perc680 Gól1 Gólpassz2 G+GP / 900,40 Értékelés6,64 Passzpontosság20,90 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Konferencia-liga2026Mjallby AIF · Középpályás
41,1index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc88 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés7,30 Passzpontosság25 %
82% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Mjallby AIF · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Mjallby AIF · Támadó
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Hazai0–0
Mjallby AIF–Kalmar FF

KezdőF · 86 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz29Passzpontosság25 %Párharc / megnyert14 / 5Csel / sikeres4 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Orgryte IS–Mjallby AIF

KezdőF · 72 perc

Gól0Gólpassz2Értékelés7,67Kulcspassz5Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz29Passzpontosság25 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Mjallby AIF–Hammarby FF

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz30Passzpontosság22 %Párharc / megnyert15 / 9Csel / sikeres7 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
FC Iberia 1999–Mjallby AIF

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,02Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz30Passzpontosság21 %Párharc / megnyert23 / 13Csel / sikeres5 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz29Passzpontosság25 %Párharc / megnyert16 / 10Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Mjallby AIF–Degerfors IF

KezdőF · 64 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz22Passzpontosság18 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres5 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Mjallby AIF–Gais

KezdőM · 35 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,96Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
BK Hacken–Mjallby AIF

Csereként beálltM · 15 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Mjallby AIF–IFK Goteborg

KezdőF · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz21Passzpontosság15 %Párharc / megnyert17 / 6Csel / sikeres8 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz34Passzpontosság30 %Párharc / megnyert20 / 7Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz15Passzpontosság10 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–3
Mjallby AIF–Sirius

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap158 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap490 perc6 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap768 perc14 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 0,72
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55426020,426,651,901,90
Utolsó 1010705120,386,752,172,43
Utolsó 2015768120,356,701,992,23
Hazai9 meccs
528perc1gól0gólpassz6,75értékelés
Idegenbeli6 meccs
240perc0gól2gólpassz6,62értékelés
Kezdőként14 meccs
753perc1gól2gólpassz6,71értékelés
Csereként1 meccs
15perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 09. 03.
  2. 6,92026. 09. 07.
  3. 6,62026. 09. 11.
  4. 6,02026. 09. 20.
  5. 8,22026. 10. 10.
  6. 7,32026. 10. 15.
  7. 6,02026. 10. 18.
  8. 6,12026. 10. 25.
  9. 7,72026. 10. 29.
  10. 6,12026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 248 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
158 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
248 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
490 perc6 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
256,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,35 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K09.07.90′
  2. C09.11.15′
  3. K09.20.35′
  4. K10.10.64′
  5. K10.15.88′
  6. K10.18.90′
  7. N10.22.–
  8. K10.25.90′
  9. K10.29.72′
  10. K11.02.86′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
426perc0gól2gólpassz0,42G+GP / 906,65értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
705perc1gól2gólpassz0,38G+GP / 906,75értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc338
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés6,49

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc29/610,19
Gólpassz / 90 perc10/610,39
Átlagértékelés23/616,87

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.