Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
F. Ivanović
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

F. Ivanović

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés17Lefedett pályára lépés
Játékperc63737,5 perc/meccs
Gól + gólpassz10,14 / 90 perc
Átlagértékelés6,3513 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLensLigue 1 · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex37,8/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
16 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
94,10 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,14
Gólpassz / 90
0
Lövés
10
Kaput talál
3
Lövés pontossága
30 %
Gólkonverzió
10 %

Passz és kreativitás

Passz
201
Passzpontosság
15,20 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
0,85
Sikeres csel
20
Cselezési siker
51,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,98
Megnyert párharc
37
Párharcsiker
34,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
15

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,14

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
637 perc
Átlagértékelés
6,35
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
Ligue 12026Lens · Támadó
37,8index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc244 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,37 Értékelés6,52 Passzpontosság7,70 %
98% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Lens · Támadó
22,7index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc222 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,13 Passzpontosság15,80 %
88% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Croatia · Középpályás
35,9index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc171 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,30 Passzpontosság21,90 %
86% adatlefedettségStabil forma
Trophée des Champions2026Lens · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Benfica · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

19 helyi sor
Hazai1–9
Lens–Como

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,12Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Lille–Lens

KezdőF · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Lens–Paris FC

KezdőF · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz19Passzpontosság11 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Club Brugge KV–Lens

KezdőF · 58 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,11Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz26Passzpontosság21 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Estac Troyes–Lens

KezdőF · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság7 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Lens–Sporting CP

KezdőF · 58 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz20Passzpontosság18 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Lens–Lyon

KezdőF · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–7
Croatia–England

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,69Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz25Passzpontosság21 %Párharc / megnyert17 / 5Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Spain–Croatia

KezdőF · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,61Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz6Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Czechia–Croatia

KezdőM · 63 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz33Passzpontosság26 %Párharc / megnyert12 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Monaco–Lens

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Le Mans–Lens

Csereként beálltF · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz15Passzpontosság7 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Slavia Praha–Lens

KezdőF · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz19Passzpontosság11 %Párharc / megnyert10 / 2Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Lens–Lorient

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Strasbourg–Lens

KezdőF · 73 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres5 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai5–2
Lens–Auxerre

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Lens–Paris Saint Germain

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–0
Benfica–FC ST. Gallen

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
FC ST. Gallen–Benfica

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap66 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap287 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap637 perc17 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott10 értékelt meccs · szórás: 0,27
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55208000,006,230,870,87
Utolsó 1010458000,006,281,182,16
Utolsó 2017637100,145,500,851,98
Hazai8 meccs
275perc0gól0gólpassz5,14értékelés
Idegenbeli9 meccs
362perc1gól0gólpassz5,74értékelés
Kezdőként16 meccs
592perc0gól0gólpassz5,37értékelés
Csereként1 meccs
45perc1gól0gólpassz7,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 09. 26.
  2. 6,62026. 09. 29.
  3. 5,72026. 10. 03.
  4. 6,62026. 10. 09.
  5. 6,22026. 10. 13.
  6. 6,42026. 10. 17.
  7. 6,12026. 10. 21.
  8. 6,22026. 10. 24.
  9. 6,22026. 10. 30.
  10. 6,12026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 127 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
66 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
127 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
287 perc7 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
637,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,14 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.26.63′
  2. K09.29.18′
  3. K10.03.90′
  4. K10.09.21′
  5. K10.13.58′
  6. K10.17.23′
  7. K10.21.58′
  8. K10.24.61′
  9. K10.30.21′
  10. K11.04.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
208perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,23értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
458perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,28értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc208
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,23

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc67/750,00
Gólpassz / 90 perc60/750,00
Átlagértékelés67/756,13

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.