Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Emerson Batalla
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Emerson Batalla

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc87879,8 perc/meccs
Gól + gólpassz70,72 / 90 perc
Átlagértékelés7,4710 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBucaramangaPrimera A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex74,4/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
5
Gólpassz
2
Gól / 90
0,51
Gólpassz / 90
0,21
Lövés
24
Kaput talál
10
Lövés pontossága
41,70 %
Gólkonverzió
20,80 %

Passz és kreativitás

Passz
237
Passzpontosság
20,60 %
Kulcspassz
17
Kulcspassz / 90
1,74
Sikeres csel
11
Cselezési siker
44 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,23
Megnyert párharc
43
Párharcsiker
52,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
19
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,21

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
878 perc
Átlagértékelés
7,47
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,702026. 10. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat3egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat5egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Bucaramanga · Középpályás
74,4index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc878 Gól5 Gólpassz2 G+GP / 900,72 Értékelés7,47 Passzpontosság20,60 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8,70Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz31Passzpontosság20 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Santa Fe–Bucaramanga

KezdőF · 85 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz23Passzpontosság18 %Párharc / megnyert6 / 0Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Chico–Bucaramanga

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz27Passzpontosság23 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz19Passzpontosság17 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Bucaramanga–Junior

KezdőM · 85 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,02Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 1Passz23Passzpontosság21 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres6 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Once Caldas–Bucaramanga

KezdőM · 84 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,61Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz22Passzpontosság16 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 1Passz38Passzpontosság29 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres4 / 4Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz1Értékelés6,95Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz28Passzpontosság25 %Párharc / megnyert18 / 11Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap175 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap521 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap878 perc11 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 0,75
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55350110,517,251,290,77
Utolsó 1010789420,687,381,710,80
Utolsó 2011878520,727,471,741,23
Hazai7 meccs
530perc3gól1gólpassz7,51értékelés
Idegenbeli4 meccs
348perc2gól1gólpassz7,40értékelés
Kezdőként11 meccs
878perc5gól2gólpassz7,47értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,02026. 09. 18.
  2. 8,22026. 09. 20.
  3. 7,62026. 09. 26.
  4. 8,02026. 10. 05.
  5. 6,72026. 10. 14.
  6. –2026. 10. 18.
  7. 7,32026. 10. 24.
  8. 6,52026. 10. 27.
  9. 8,72026. 10. 31.
  10. 6,52026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 350 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
175 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
350 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
436 perc6 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
125,4 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,21 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.18.86′
  2. K09.20.98′
  3. K09.26.84′
  4. K10.05.85′
  5. K10.14.86′
  6. K10.18.–
  7. K10.24.90′
  8. K10.27.85′
  9. K10.31.90′
  10. K11.03.85′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
350perc1gól1gólpassz0,51G+GP / 907,25értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
789perc4gól2gólpassz0,68G+GP / 907,38értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc350
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés7,25

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc10/1840,68
Gólpassz / 90 perc49/1840,17
Átlagértékelés3/1847,61

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.