Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
S. Chergui
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

S. Chergui

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc46758,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,576 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAlgeriaAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztVédőD
Teljesítményindex39,3/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
293
Passzpontosság
48,50 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,19
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
13
Védőakció / 90
3,28
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
52,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,39

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
467 perc
Átlagértékelés
6,57
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,932026. 09. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
39,3index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,93 Passzpontosság70 %
84% adatlefedettségStabil forma
Ligue 12026Paris FC · Védő
40,3index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc377 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,50 Passzpontosság41,60 %
92% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Algeria · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai3–1
Paris FC–Monaco

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,83Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz27Passzpontosság24 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–3
Paris FC–Rennes

KezdőD · 86 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,18Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz48Passzpontosság44 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Lorient–Paris FC

KezdőD · 66 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság45 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Algeria–Niger

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Burundi–Algeria

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Algeria–Zambia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,93Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz71Passzpontosság70 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Paris FC–Lyon

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,81Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság48 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Marseille–Paris FC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,12Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság39 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Paris FC–Nice

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap45 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap197 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap467 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 2,32
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55287000,005,300,003,45
Utolsó 108467000,005,630,193,28
Utolsó 208467000,005,630,193,28
Hazai5 meccs
311perc0gól0gólpassz6,69értékelés
Idegenbeli3 meccs
156perc0gól0gólpassz4,23értékelés
Kezdőként8 meccs
467perc0gól0gólpassz5,63értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 30.
  2. 6,12026. 09. 06.
  3. 6,82026. 09. 12.
  4. 6,92026. 09. 25.
  5. 0,02026. 09. 29.
  6. 6,62026. 10. 10.
  7. 6,22026. 10. 18.
  8. 6,82026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 45 perc 14 nap alatt · legutóbb 14,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között14,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
197 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,39 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.–
  2. K09.06.90′
  3. K09.12.90′
  4. K09.25.90′
  5. K09.29.0′
  6. N10.06.–
  7. K10.10.66′
  8. K10.18.86′
  9. K11.01.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
287perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,30értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
467perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,63értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc197
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,89

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc38/1060,00
Gólpassz / 90 perc42/1060,00
Átlagértékelés55/1066,50

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.